Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: 🏆 Nejlepší broker roku 2016!

anketa-nejlepsi-broker-2016-tabulkaNa pravou stranu našeho webu jsme v předchozích týdnech umístili formulář, ve kterém jste i vy mohli hlasovat o nejlepšího brokera roku 2016. V této anketě hlasovalo 210 reálných českých obchodníků binárních opcí, což je podle mě dost na to, aby byla anketa objektivní.

První čtvrtletí roku 2017 máme za sebou a nám tedy nezbývá nic jiného, než vyhlásit vítěze naší ankety o nejlepšího brokera roku 2016!

🏆 První místo: IQ Option

První místo obsadil s polovinou ze všech hlasů všem moc dobře známý broker iqoption. Dle mého názoru je to určitě zasloužené – jedná se o momentálně největšího brokera binárních opcí na světě. Počet aktivních účtů u brokera nedávno překročil hranici 15 000 000. Tito lidé asi vědí, proč zrovna s tímto brokerem obchodují.

Za zmínku totiž stojí téměř vše, co svým obchodníkům nabízí. Zkrátka mají vše, co obchodník může požadovat: demo účet zdarma, minimální výše obchodu 1 dolar, minimální výše vkladu je 10 dolarů. Svým obchodníkům nabízejí špičkovou a stále zlepšovanou platformu, turnaje o vysoké ceny a super zisky z obchodů, které se dostanou až na 92 %.

Broker Info Hlavní výhoda Demo V českém jazyce Založit účet
IQ Option Aktiv: 70+
Profit: Až 92 %*
Minimální vklad: $ 10
DEMO ÚČET ZDARMA Demo k dispozici Ne Začněte obchodovat Přečíst recenzi
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Druhé místo: TopBinary

Na druhém místě se umístil broker TopBinary, který se na trh začal dostávat až koncem roku 2016. Od té doby si ale vybudovali poměrně kvalitní pověst a to určitě nejen kvůli tomu, že u něho ve velké míře obchoduji já a další obchodníci se strategií BERSI Scalp.

Zatímco broker iq option je pravděpodobně o něco kvalitnější, broker topbinary se ale může pyšnit vstřícností k Českým obchodníkům. Nabízí totiž obchodování v češtině, na českých stránkách a hlavně v českých korunách. Odpadá tedy nutnost neustále přepočítávat Kč na dolary.

POZOR: AKTUALIZOVÁNO 2018: TopBinary dne 18. 12. 2017 pozastavili možnost registrace nových obchodníků. Důvodem je, že od 1. 1. 2018 všichni brokeři binárních opcí potřebují novou obnovenou verzi licence, kterou však topbinary zatím nemá. Než tuto licenci broker získá, nepřijímá žádné nové obchodníky. Stávající obchodníci obchodovat můžou i nadále.

Kromě všeho již zmíněného má pro české obchodníky i další plus a tím je jejich zákaznická podpora. Osobně jsem s nimi několikrát telefonoval a vždy byli maximálně vstřícní a milí. To se ovšem nedá říct o zákaznické podpory brokera, který bohužel získal v naší anketě třetí místo.

Třetí místo: TopOption

Na třetím místě se, bohužel, umístil broker TopOption. Dříve hodně doporučovaný nejen naší stránkou, ale prakticky všemi stránkami zaobírajícími se binárními opcemi v České republice. Ano, je to tak, byl to totiž kdysi jediný broker, který nabízel český jazyk. A kromě toho měli i zákaznickou podporu v češtině. Ovšem nakonec se právě z této výhody stala jedna z největších nevýhod.

TopOption začali cca před půl rokem své obchodníky tzv. navolávat a manipulovat s jediným cílem, získat od obchodníků co nejvíce peněz a už jim je nikdy nevyplatit. Bohužel doposud jsme my, finex.cz, pouze jedna ze dvou stránek, které v České republice před tímto brokerem varují. Věřím, že se toto všechno brzy změní a pevně doufám v to, že v anketě za rok už se jméno tohoto brokera ani neukáže.

Broker Verdikt Problémy s výběry peněz Podvodné telefonáty Ještě fungují? Více info
TopOption Nečisté praktiky ANO ANO NE Nedoporučujeme
Více informací

Více o tomto brokerovi se dozvíte zde:

anketa-nejlepsi-broker-2016

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

7 komentářů k “Novinka: 🏆 Nejlepší broker roku 2016!”

  1. Zdravím. Tak po špatném hodnocení a nedoporučení brokera TopOption jsem u nich skončil a založil účet u IQ Option .Ale dnes 14.4.2017 když se chystám obchodovat jsem nemile překvapen že jdou obchodovat pouze 3 měnové páry a to EUR/USD , AUD/USD a USD/CAD a to pouze s výnosem max.55% . Zbytek podle ukazatelů půjde až v úterý.Tak jsem se zpětně přihlásil na TopOption kde už nic nemám a tam jedou všechny páry jak mají.Může mi to někdo prosím vysvětlit jak to tedy je? To je mi potom TRSignal na nic.Díky za rychlou odpověď

  2. Zdravím, zatím testuji demo IQ Option a jsem max. spokojený. Jinak u druhého brokera TOP BINARY vidím 2 velké mínusy a to vysoká minimální výše vkladu a že se váš systém BERSI SCALP dá použít pouze u tohoto brokera?

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.