Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Naše Zkušenosti s TopOption!

logo topoption s českou vlajkouO kvalitách brokera TopOption určitě není pochyb. Jedná se o brokera, který je na české scéně asi nejznámější a dle našich poznatků je primárně zaměřen na všechny země světa. Nikdy jsem se ještě nesetkal s brokerem, který by nabízel tolik jazyků jako právě tento broker. Možná to je ten důvod, proč mají lidé z České republiky zkušenosti hlavně s tímto brokerem, byl totiž první, kdo nabízel češtinu. Teď už je takových brokerů více.

První dojmy z TopOption

Na první dojem broker působí hezky. Jeho domovská stránka je zahalena do pěkné modré barvy, která v lidech podle psychologů navozuje pocit důvěry. Hned na hlavní stránce se i nový uživatel pěkně zorientuje. Na pravé straně je registrační formulář, pod ním náhled na obchodní platformu.

Pokud nemáte zkušenosti s obchodováním, mrkněte se na spodek stránky brokera topoption – najdete tam nabídku webinářů zdarma a jednoduché základní informace o obchodování binárních opcí. Mimo to zde pro získání dalších zkušeností najdeme i knihovnu videoprůvodců v českém jazyce.

videotékaDalší zkušenosti s TopOption

Když jsem u brokera topoption obchodovat začínal, měl ještě starou verzi platformy. To znamená, že byla pomalá a občas nevyhodnocovala obchody tak, jak by měla. Proto jsem u brokera obchodovat přestal – občas mi dal ziskové obchody jako prodělečné!

Aktualizace 2017: Na brokera TopOption si dejte pozor. Bohužel ho už nemůžeme doporučit, protože bylo prokázáno, že provádí nějaké špatné praktiky. Více o tom se dozvíte na této stránce: Recenze TopOption.

Ale s novou platformou, kterou nasadil již před více, než rokem, už problémy zmizely. To znamená, že pokud začnete obchodovat teď, budete mít asi lepší zkušenosti, než já. Já totiž od té doby, stále obchoduji nejvíce u brokera stockpair. Je pravda, že u topoption čas od času udělám pár obchodů touch / no touch opcí, ale to spíše jen tak pro odlehčení. 🙂

Celkové hodnocení topoption

Celkově bych tohoto brokera hodnotil jako skvělý odrazový můstek pro nové obchodníky – nabízí české uživatelské prostředí, které je mnohdy hlavním důvodem, proč tohoto brokera zvolit.

Aktualizace 2017: Bohužel už tohoto brokera pro nové obchodníky nemůžu doporučit. Mrkněte na seznam námi doporučených brokerů a najděte si nějakého lepšího.

Ovšem zkušenějším obchodníkům bych doporučil spíše jiné brokery, hlavně Stockpair, nebo nově aktualizovaný ETX Binary. 🙂

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “Naše Zkušenosti s TopOption!”

 1. dobry den ja mam stejny problem ! dnes sem poslal kopii občanky z obou stran! a jeste mi to nikdo neodmrazil nevite duvod ?

 2. Ahoj,
  založil jsem si účet u TopOption a vložil vklad.
  Poté se mi objevila hláška že je můj účet zmrazen, dokud neprovedu svoji identifikaci.
  To jsem udělal zasláním kopie občanky a výpisu z banky. Už je to druhý den a pořád jsem zmrazen.
  Nevíš jak dlouho to ověření trvá, kdy budu moci začít obchodovat?
  A jak se získává bonus?
  Děkuji

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.