OTN – Token, cena, graf a další

Cena Open Trading Network

$0,051
1,14 CZK

Základní informace o kryptoměně Open Trading Network
Jednotka
OTN
Max. počet tokenů
100 000 000
Vytvořeno

Svět kryptoměn se rozvíjí rychlým tempem. Nebál bych se říci, že rok 2017 byl přímo rokem kryptoměn. Od první bitcoinové emise uběhlo jen osm let, tvář forexových trhů se za tu dobu ovšem proměnila k nepoznání. Kryptoměny jsou dnes nedílnou součástí obchodování s měnovými páry; jejich celková tržní hodnota se pohybuje ve stovkách miliard dolarů, počet jejich druhů jde nad tisíce – a nové přibývají každým týdnem.

S narůstajícím množstvím kryptoměn jde ruku v ruce problém jejich vzájemné směny. Dnešní způsoby výměny mají do dokonalosti daleko; výměna různých druhů kryptoměn probíhá vždy skrze třetí stranu, a je tedy náchylná k podvodu. Povaha takového směňování jde navíc proti fundamentální myšlence decentralizované digitální měny.

O změnu podoby současného obchodování a směňování kryptoměn usiluje projekt Open Trade Network (OTN), vzniklý pod hlavičkou OTN Foundation. Cílem OTN není nic jiného, než vytvoření decentralizované platformy pro obchodování s blockchainovými sítěmi. Ambice nemalé, investice naopak obrovské. OTN Foundation proto přišla s vlastní měnou, která má pomoci celý projekt nastartovat.

OTN tokeny – to je oč tu běží!

Hlavní roli v rozvoji Open Trade Network mají hrát OTN tokeny. Jde o jakousi prvotní verzi OTN kryptoměny, OTN Foundation se ale zavázala, že po spuštění sítě smění (v poměru jedna ku jedné) OTN tokeny za OTN coins, kryptoměnu v pravém slova smyslu. Celý projekt vzniká ve spolupráci s brokerem IQ Option, který si dlouhodobě drží vysoké hodnocení zprostředkovatele binárních opcí a dalších obchodních aktivit.

Právě IQ Option je pro těžbu OTN tokenů zásadní. K nové kryptoměně se momentálně totiž dostane jen ten, kdo u tohoto brokera obchoduje s kryptoměnami obchoduje. Počet obdržených tokenů záleží na objemu obchodovaných aktiv za posledních sedm dní; vůbec první emise OTN tokenů se na trh dostala 16. října – celkem 350 tisíc tokenů si mezi sebe rozdělilo 29 765 klientů IQ Option.

OTN Foundation plánuje vydat celkem 100 milionů tokenů, 21 % z toho je určeno pro investory IQ Option. Zbytek si mezi sebe rozdělí držitelé OTN peněženky pro digitální měny, držitelé tokenů a akcionáři IQ Option. Část měny plánuje OTN Foundation uchovat pro budoucí investice.

open trading network token cena
Vývoj ceny OTN tokenu od vytvoření po 19. 12. 2017

Jak můžete vidět na grafu výše, cena OTN tokenu se v jednu chvíli vyšplhala až přes 50 USD za kus a momentálně se stabilizovala okolo ceny 12 USD. Proto si myslíme, že teď je ideální čas pro nákup této kryptoměny, resp. tokenu. Ať už na burze, nebo při obchodování u IQ Option.

OTN tokeny můžete získat i vy

Cesty k získání OTN tokenů jsou dvě:

  • Jednou možností je jejich nákup na krypto-burzách. Mezi ně patří např. Livecoin.net – cena jednoho tokenu k 21. 12. 2017 dosáhla hodnoty 8,9 dolaru.
  • Druhým způsobem je zapojení se do obchodování s kryptoměnami u brokera IQ Option. Určitě víte, že při obchodování musíte burze zaplatit malý poplatek. A při obchodování u IQ Option se 50% z Vámi zaplaceného poplatku automaticky přemění na OTN tokeny, které se objeví ve vaší peněžence. Ty pak můžete kdykoli přeměnit za dolary, nebo si je nechat do budoucna.
Podle nás je udeální čas právě nyní – nezapomínejte, že těžební potenciál OTN tokenů bude postupem času klesat. Pro získání stejného množství tak budete muset objem investic navyšovat. Obchodování skrze IQ Option není nákladné; minimální vklad činí 10 dolarů, platforma navíc nabízí také bezplatnou zkoušku skrze demoverzi.

Obchodujte u IQ Option ještě dnes!

IQ Option logo

Celkové hodnocení

92/100

  • Demo účet zdarma
  • Upravitelná a intuitivní platforma
  • Broker není v češtině
  • Na starých počítačích se platforma může sekat

Hlavní výhoda

Lze obchodovat FX Opce!

U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Vyplatí se investice do OTN tokenů?

Open Trade Network nabízí nový pohled na obchodování s kryptoměnami i ostatními komoditami – a pokud se vize OTN Foundation a IQ Option opravdu naplní, půjde o revoluci na burzovním trhu. Samotné OTN tokeny jsou proti spekulativní bublině jištěny podstatou své emise; IQ Option a OTN Foundation nevydává měnu za účelem zisku, primárním cílem je investice do vlastní obchodní platfomy. Právě dlouhodobá vize dělá z OTN tokenů velice zajímavou komoditu, skrze kterou se i vy můžete podílet na utváření budoucnosti finančního sektoru.

Jak získat OTN token – Video

Kryptoměna Open Trading Network
Jednotka OTN
Webové stránky
Lze těžit?

Koupit!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.