Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Dnes jsem si pro vás připravil recenzi podvodného softwaru, který se nazývá BinaryBotPro. Níže se dozvíte, proč se jedná o podvod a proč si na tento systém dát pozor.

Co je BinaryBotPro?

Jedná se o systém vytvořený jistým panem Kováčem. Tento systém by vám měl generovat signály, podle kterých byste následovně měli svoje obchody uskutečňovat. Háček je ale v tom, že signály jsou generovány náhodně. A jsou generovány tak, aby vaše obchody skončily neúspěšně.

Pan Kováč ve svém motivačním videu říká, jak vydělává 30 000€, právě pomocí tohoto systému. Tento systém nabízí zadarmo, zpřístupní se vám po registraci u jednoho ze dvou brokerů, které pan Kováč propaguje. Už to je vcelku podezřelé, sami se zamyslete nad tím, že kdyby někdo měl takovýto software, nabízel by ho zadarmo? Jedná se přes 800 000 Kč, které si údajně vydělává každý měsíc. Kdybyste takový to software měli vy, nabízeli byste ho zadarmo? Já tedy ne.

Jak BinaryBotPro funguje?

BianaryBotPro by měl fungovat tak, že by vám doporučí obchody, do kterých vy následně vstoupíte. Systém vám ale obchody sice doporučí, ale jedná se pouze o nějakým jednoduchým algoritmem generované náhodné signály, které nedávají žádný smysl. Nejlépe to poznáte pravě tak, že si program zkusíte spustit na více počítačích najednou. V tu chvíli si všimnete, že vám byly vygenerovány signály úplně opačné a to ve stejný čas a při obchodování stejného aktiva.

Celé je to fraška postavená na tom, že vy svoje peníze prohrajete, protože budete svoje obchody uskutečňovat pomocí nesmyslných signálů. Z toho potom těží jak brokeři, tak pan Kováč, který je s nimi domluven a dohazuje jim lidi jako “ovečky na popravu”.

Existuje vůbec nějaký Pavel Kováč?

Po bližším zkoumání jsem zjistil, že Pavel Kováč je pouze vymyšlená osoba s vymyšleným příběhem. Jak jsem k tomu došel? Usoudil jsem to z toho, že tato osoba existuje několikrát a to vždy se stejným jménem a se stejným příběhem, ale v jiném jazyce. Stránka, kterou propaguje Pavel Kováč, je přeložena do několika jazyků a vždy je na ní propagováno to samé. Vždy je to stejná osoba, se stejnou fotografií, ale s jiným jménem. Můžete tak nalézt například může se jménem David García a mnoho dalších.

Zde se můžete podívat, jak stránka pana Kováče vypadá.

podvodna-stranka-BinaryBotPro

A zde máme například Davida Garcíu, jedná se o úplně stejnou stránku, jen v jiném jazyce. Už to je na pohled velice podezřelé. Že by někdo vypadal stejně a měl stejný Příběh? To je hloupost.

binarybotpro-podvod-david-garcia

Závěr

Obchodní sytém BinaryBotPro, bych určitě  nedoporučoval používat, pokud nechcete přijít o svoje peníze. Možná se také ptáte, proč to vůbec někdo dělá. Proč někdo propaguje takovýto systém, který k ničemu není a ještě vás připraví o peníze. Je to prosté. Člověk, který takovýto systém propaguje, z toho má provize. To znamená, že je domluvený s brokerem a za každého člověka, který o peníze přijde, on získá část.

Obecně není moc vhodné používat tyto programy pro obchodování. Vždy je lepší obchodovat podle svého uvážení a podle zkušeností, které máte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.