Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Pokud chcete obchodovat s binárními opcemi, je ideální mít stabilní připojení k internetu a vhodný webový prohlížeč, pomocí kterého budete obchodovat. Zde nastává otázka, jaký prohlížeč používat?

Většina brokerů má speciálně vyvinuté platformy, které nevyžadují žádné další stahování. Takže se nemusíte bát, že když chcete obchodovat binární opce, budete stahovat tunu programů, abyste vůbec mohli začít. Právě z důvodu, že se jedná o webové platformy, je důležité vybrat si ten správný webový prohlížeč, s kterým nebudou žádné problémy. Například platformy které byly vyvinuty firmou spotoption se občas v prohlížeči Internet Explorer nebo Mozilla Firefox zaseknou a my nemůžeme provést žádný obchod. Je to sice maličkost, ale tato maličkost nás může přijít pěkně draho.

Mezi nejznámější webové prohlížeče patří asi Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera a Internet Explorer. Každý z nás má nějaký oblíbený a na nějaký je zvyklý. Já osobně doporučuji webový prohlížeč Google Chrome.

Jedná se o prohlížeč, který je rychlý, má jednoduché ovládání, je přehledný a také nabízí spousty pluginů, které si můžete během pár sekund nainstalovat. Nikdy jsem s tímto prohlížečem neměl žádný problém a důvěřuji mu. Když se podíváme jak se společnost Google stále posouvá dopředu, tak se určitě můžeme těšit na nějaké nové věci u prohlížeče Google Chrome.

Nikdy jsem také neměl problém s tím, že by se mi v prohlížeči Chrome platforma zasekla.

Jaký prohlížeč používáte vy? Sdělte nám v komentářích. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.