Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Jak si správně zažádat o bonus?

Bonus se ne vždy na náš účet připíše sám hned po vložení peněz. Většinou se po vložení musí kontaktovat živá podpora. Protože vím, že ne všichni umí mluvit skvělou angličtinou a nemusí si být zrovna jisti při kontaktování živé podpory v angličtině, dnes si ukážeme jak jednoduché je si o bonus zažádat. Berte ovšem v úvahu, že ne vždy máme bonus na účtě nastavený. Pokud se zaregistrujete z odkazů na našem webu, většinou však aktivovaný bonus mít budete – se všemi doporučenými brokery máme dobrý vztah a snažíme se je přesvědčit, že si naši čtenáři bonus zaslouží.

Hned po přechodu k brokerovi přes náš web je třeba se zaregistrovat a vložit peníze. Manager, který sedí u živé podpory by tak měl mít u vašeho účtu v databázi to, že bonus dostat můžete. Bohužel už se mi stalo, že jsem na bonus nárok neměl a ten tak tedy propadl.

Po zmáčknutí tlačítka live chat, nebo support se nám objeví okénko, kde se nám podpora představí a zeptá se “s čím vám mohu pomoci.”

Ukázka live chatu podpory brokera binárních opcí

Takto většinou vypadá okénko na live chat

Nemusíme z toho dělat žádnou vědu. Stačí pěkně pozdravit a poprosit, zeptat se na bonus a potvrdit. Takhle jsem to udělal já o brokera Winner Option.

Chat Window - Winner Option Živá Podpora

Názorná ukázka žádosti o bonus.

Pokud však máte i nadále problém se žádáním o bonus, neváhejte se na mě obrátit a já vám pomůžu – buď v diskuzi, komentářem zde pod článkem, a nebo na emailu stepetrivy@gmail.com.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.