Jak opravdu vydělat peníze na internetu?

Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

penízeMnoho z nás si už určitě zjišťovalo jak vydělat peníze na internetu. Já sám jsem to chtěl vědět a zkoušel jsem nejrůznější způsoby od tzv. klikaček až po investice peněz do investičních fondů. Výdělky pomocí těchto způsobů se ale vždy buď blížily k nule, nebo se k nim vázalo velké riziko.

Více o mé cestě k vydělávání na internetu si můžete přečíst v rozhovoru se mnou: Investice do binárních opcí byla nejlepší investicí mého života.

Jak vydělat binárními opcemi

Později (před více než 2 roky) jsem objevil investiční nástroj, který se jmenuje binární opce. Jedná se o typ obchodování na internetu (na burze), který je opravdu snadný a rychlý. Nikdy jsem nebyl žádný matematický genius, ale s binárními opcemi si tak občas připadám.

Stačí mi otevřít si stránku brokera IQOption (nejlepší broker roku 2016) a do pár minut můžu začít vydělávatt peníze. Po otevření stránky se vám zobrazí jednoduchá investiční volba: nahoru nebo dolů? (na obrázku níže)

platforma pro obchod binárních opcí
Takto jednoduše vypadá platforma pro obchodování binárních opcí

Jedná se o předpověď růstu či poklesu investičního aktiva – např. akcie Applu či cena zlata. Stačí když už jen, když jednoduše předpovím kam se cena bude pohybovat – nahoru a nebo dolů? Pak stisknu příslušné tlačítko a do 60 sekund můžu mít vyděláno. Je to opravdu snadné. Někdy vydělám i tisíce korun denně!

IQ Option logo

Celkové hodnocení

92/100

 • Demo účet zdarma
 • Upravitelná a intuitivní platforma
 • Broker není v češtině
 • Na starých počítačích se platforma může sekat

Hlavní výhoda

Lze obchodovat FX Opce!

U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Výdělek na internetu pomocí binárních opcí

Jak už asi tušíte, obchodování binárních opcí není úplně bez rizika. Vždy je třeba nějakou částku investovat, abychom mohli vydělávat. Výše investic se pohybují od 500 Kč až po 10 000 Kč. Záleží pouze jen na vás na jak velkou investici se cítíte. V závislosti na velikosti naší investice už pak vyděláváme více či méně. Stačí říct, zda se cena zlata bude ubírat nahoru či dolů. To ovšem ne každý umí. Proto také vznikly na binární opce i strategie.

Hodně strategií je opravdu složitých a popravdě ani já se v některých nevyznám. Ale jsou i jednoduché strategie, které fungují více méně dobře. Jednu opravdu jednoduchou vám nyní ukážu.

Jednoduchá strategie pro binární obchodování

Pokud jste už někdy viděli graf ceny ať už se jedná o akcie, zlato a nebo měnové páry, určitě jste si všimli, že cena nejde pořád jen nahoru a dolů. Mrkněte se například na graf níže (graf pohybů ceny zlata ze 25. února).

cena zlata
Graf ceny zlata

Když se na obrázek podíváme blíže, můžeme si všimnout toho, že se při vývoji ceny opakují jistá pravidla a cena se pohybuje ve vlnách. Více o těchto pravidlech se můžete dozvědět zde. Naštěstí tato pravidla podrobně znát nemusíme – stačí nám je umět použít.

Cena totiž vždy provede pohyb jedním směrem, následně se před dalším pohybem lehce zkoriguje zpět a toto se opakuje stále dokola. Protože se v grafu objevují jakési vlny. Koukněte se na následující obrázek, určitě vše pochopíte.

Cena zlata
Cena se pohybuje ve vlnách

Jak vydělat na internetu

Spustit demoTeď už víme, že cena se pohybuje ve vlnách. Nám tedy úplně stačí umět odhadnout, kde je začátek nové vlny a udělat obchod binární opce. A do 60 sekund můžeme mít vyděláno! Toto obchodování chce trochu cviku, abychom právě tyto vlny uměli vychytat. Proto doporučujeme obchodovat ze začátku na demo účtu – předejdete tím zbytečným prodělkům!

Navíc tato popsaná strategie je opravdu ta nejjednodušší, kterou můžete kde najít, takže s ní pozor. 🙂

Stejně tomu nevěřím. Binární opce musí být nějaký podvod!

Poslední dobou ale velice často slýcháváme dotazy, zda nejsou binární opce podvod. To je ale úplná hloupost, je to jako byste se ptali, jestli je obchodování na burze podvod. Binární opce samy o sobě podvod nejsou – avšak vždy se najde někdo, kdo vás chtít podvést bude. Proto si musíme dát pozor na to, jakého brokera zvolíme a naši obchodní strategii.

Binární opce jsou 100% legální investiční nástroj (vyjádření ČNB) a poskytují reálný způsob obchodování s různými druhy aktiv z celého světa a konec konců mohou vám umožnit výdělek spousty peněz.

Právě ta jednoduchost obchodování binárních opcí přispívá k tomu, že se binární opce zdají podezřelé těm obchodníkům, kteří preferují běžnější způsoby obchodování (forex). Právě to, jak snadné je porozumět binárním opcím, často přispívá k tomu, že nezkušení obchodníci si myslí, že jde o podvod, a potom se tato myšlenka šíří dále.

Více na toto téma (binární opce podvod) v těchto podrobnějších článcích:

Jak opravdu vydělat peníze na internetu?
2.3 (46.67%) 15 votes

20 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, už dlouho hledám různé způsoby, jak si přivydělat .Tohle vypadá fajn, akorát, že se mi to zdá moc jednoduché. Nebyl by někdo, kdo by mi to mohl ukázat v reálu a ne jen přes internet ? Chápejte, že dnes se nedá moc nikomu věřit. Nechápejte mě špatně, jen jsem oaptrná.

 2. Anebo, Štěpáne, prosím tě, dá se někde někdo navštívit abych viděl co a jak? Opravdu do toho chci jít, už mi to věčný cestování v kamionu leze na nervy. Roman

 3. Bobry den Stepane,mam dotas nahledl sem jen tak okem na vas clanek a zaujalo me to.
  chtel bych to take skusit ale nevim jak zacit.
  Mohl bys te me poradit?(nevadi ze ziji ve velke britaniji?)a doporucit ?
  dekuji

 4. Dobry den.. a zakladni kapital vkladam z bezneho bankovniho uctu ? Internetove penezenky ? Nebo jak .. jiz mam vytvoreny ucet .. ,,hraji si na demo verzi,, a jsem pripraven prejit na realny obchod jak Prosim zacit? Mnohokrat Dekuji za Vasi odpoved..

  • Ahoj Michale – jde to jak přes účet, tak pomocí internetové peněženky skrill, nebo i platbení kartou např. od komerčky. Stačí cvaknout na tlačítko DEPOSIT a postupovat podle kroků na obrazovce. 😉

 5. Ahoj, o binární opce jsem se v minulosti hodně zajímal a bohužel nakonec se ze stránek, kde byly uveřejněny návody, jak vydělat se vyklubali podvodníci. Takže jsem k tomu dosti skeptický. U vás by mě hlavně zajímalo, proč nabízíte strategii zdarma ? Děkuji za odpověď.

   • Ahoj, a mohl bys napsat i veřejně, proč dáváš zřejmě kvalitní strategii zdarma? Chci se do toho pustit s plnou parádou, ale napřed se chci ubezpečit, že nenaletím. Toto mi vrtá hlavou, vše ale vypadá dost dobře. Čtu pečlivě vše, co na webu ke čtení je. Díky Roman

 6. Dobrý den, na internetu vydělávám již několik let a to zcela úspěšně. Samozřejmě sem již několikrát naletěl a i přišel o peníze, ale díky tomu sem získal další zkušenosti a ze všeho se ponaučil.

 7. Zdravím, už delší dobu binární opce sleduju a chci je zkusit, ale nikde sem se nedočetl co k tomu je třeba. Ano vstupní kapitál ano trocha času na nějaké to vydělání, ale co dál? Živnostenský list? a jak je to pak s daněma když se něco povede vydělat? Díky

  • Ahoj Matýsku,

   Podle paragrafu § 10 Zákona o daních z příjmů („Ostatní příjmy“) se na binární opce vztahuje daňová sazba 15 %. Zdravotní ani sociální pojištění se z těchto zisků neodvádí, takže jen za uplynulý rok stačí poslat 15 % ze zisků (po odečtení všech vkladů)

   Ale pokud máš peníze stále u brokera a ne ještě na svém bank. účtě, tak nemusíš danit nic, protože je to stále otevřená investice… 😉

 8. Stejně tomu nevěřím. Binární opce musí být nějaký podvod!

  Legalni podvod, ale porad podvod. Nestezuju si, spis se smeju protoze toho podvodu vyuzivam.

 9. Díky za článek Štěpáne! Abych se přiznal i já sám jsem si kdysi myslel, že binární opce jsou podvod a to právě z důvodu jednoduchosti. Říkal jsem si “jak může něco tak jednoduchého vydělávat peníze, vždyť by to dělal každý”. Pak jsem si ale uvědomil, proč to každý nemůže dělat a to protože 90% lidí nemá vůli se něco naučit a být do toho opravdu zapálení. Zajímají se o to 14 dní a myslí si, jací jsou obchodníci. Já se o binární opce zajímám už více než rok a pořád se mám co učit. Binární opce jsou hlavně o učení a obchodních zkušenostech, které na druhou stranu v knížce nezískáte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.