Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: HODLY – Ideální kryptoměnová peněženka!

hodly logo ikonkaNa internetu naleznete spoustu kryptoměnových peněženek, ale ne všechny bych osobně používal. Asi ty nejlepš jsou hardwarové peněženky, které často vypadají jako flashdisk (fleška). Mezi ty se řadí např. Trezor či Ledger.

Jiné peněženky můžou být pouze softwarové, jako např. bitcoin core. A některé jsou také určeny výhradně pro mobilní telefony: např. Bread wallet a nebo právě krypto-peněženka Hodly. O té se dozvíte více v dnešním článku.

Proč používat ozkoušenou peněženku?

Neznalý člověk často nechá všechny své koupené bitcoiny hned na prvním místě – na burze nebo směnárně. To je samozřejmě jedna z nejméně bezpečných variant, protože burzy jako Bitfinex či CoinMate jsou denně pod útoky hackerů, kteří se snaží burzy vykrást. Burzy o tom sice ví a dělají vše pro zachování bezpečnosti, ale ne vždy se daří. Kdyby k úspěšnému útoku došlo, mohly by Vaše kryptoměny a peníze uložené v nich být pryč.

Proto je důležité nenechávat peníze na burze, ale ve své vlastní peněžence, kam se nikdo nahackovat nemůže (pokud nemáte v počítači či telefonu viry)

Stáhnout Hodly pro Android Stáhnout Hodly pro iPhone
Odkaz na webovou verzi.

Jednou takovou peněženkou je i Hodly.

Hodly je vysoce zabezpečená kryptoměnová peněženka, na které spolupracovali programátoři z projektu OTN. Do peněženky Hodly lze momentálně vložit 13 kryptoměn a sice: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, NEO, TRON, právě již zmíněné OTN Tokeny a pár dalších.

Aplikace Hodly ale není pouze peněženka, ve které lze kryptoměny uchovávat. Přímo v aplikaci je totiž možné ihned všechny kryptoměny nakoupit, podobně jako u CoinBase. Samozřejmě to není zadarmo – poplatek se pohybuje okolo 4 %.

Hodly je virtuální peněženka a směnárna v jednom

Platformu Hodly lze otevřít jak na telefonu, tak i na počítači. Stačí zadat www.hodly.com a octnete se na stránkách aplikace. Není třeba nic instalovat a můžete se přihlásit ihned.

Vše je rychlé, jednoduché. To je veliká výhoda aplikace Hodly. Ale otázkou je: bude tato aplikace bezpečnější, než jiné peněženky, nebo dokonce burzy a směnárny?

Nový účet u směnárny Hodly

Po založení nového Hodly účtu vidíte následující

Jak vidíte na obrázku výše, já si v době psaní článku založil nový Hodly účet – nemám tam tedy žádné peníze, ani kryptoměny. A teď právě přichází výhoda aplikace Hodly.

Peníze na svoji peněženku lze vložit pomocí platební karty a kryptoměnu si koupit podle tržní ceny (+ poplatku cca 4%). Druhým způsobem je samozřejmě převod kryptoměn jako takových, který je zdarma. Já vyzkoušel převod Bitcoinu a poslal jsem si tam pro začátek v přepočtu asi 25 Kč. Transakce trvala pouze 3 potvrzení (30 min) a s bitcoiny mohu nadále pracovat přímo v této aplikaci.

Další moje zkušenosti

Hodly na iPhone

Takto vypadá peněženka na iPhonu

Jak už jsem zmiňoval výše, vše je jednoduché a rychlé. Líbí se mi, že i když je aplikace velice mladá (vznikla před pár měsíci) tak vše funguje bez jakýchkoli chyb.

Nákup a prodej kryptoměn je zpoplatněn čtyřmi procenty, podobně jako u CoinBase. Hodly je ale stále pouze virtuální peněženka s možností směny peněz za bitcoiny, takže nehledejte žádné přehnané grafy či indikátory. Obchodovat můžete na jiných platformách – Hodly je vytvořena vyloženě pro držení, jak už název napovídá.

Hodly je dle mého názoru hezká softwarová peněženka, ke které se připojíte jak z mobilu, tak počítače. Hledáte-li levné a jednoduché řešení pro ukládání kryptoměn bezpečnější než běžné burzy, tak je Hodly ideálním kandidátem.

Pokud se ale chystáte do peněženky nahrávat větší množství kryptoměn, radši bych sáhnul po hardwarové peněžence jako např. Ledger či Trezor. Přeci jen se jedná o něco zabezpečenější službu.

Verifikace u Hodly

Stejně jako u většiny firem, i u Hodly je dobré provést verifikaci. Není to sice nezbytně nutné hned na začátku, ale pokud chcete využívat všechny funkce aplikace, je důležité a potřebné verifikaci udělat.

Verifikace probíhá téměř identicky jako u ostatních firem. Dokument, který aplikace vyžaduje, je tzv.: důkaz identity (občanský či řidičský průkaz a nebo cestovní pas). Je důležité vyfotit ho opravdu kvalitně, aby byly všechny údaje čitelné. Tip: dejte si pozor i na blesk fotoaparátu, který občas může dokument odrážet.

Pro přihlašování se do aplikace lze využít standardní heslo. My ale doporučujeme používat více zabezpečovacích bran, jako např. čtyřmístný PIN kód potřebný pro všechny transakce. Pokud máte telefon se čtečkou otisku prstu, lze si nastavit i zabezpečení v této podobě.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.