Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Binární opce » Binární opce a podvody - Na co si dát pozor? » Geniální podvod ProfitOnline

Geniální podvod ProfitOnline

Geniální podvod ProfitOnline

Tak a je to tu znovu. Další věc, kterou můžeme zařadit do kategorie binární opce podvody. O tomto podvodu jsem se dozvěděl přes YouTube, kde jsem náhodně na video o celém systému narazil. Podvod má stejné rysy jako ostatní, ale je více propracovaný. Pojďme se na to podívat.

Pokud se na podvodné video podíváte a racionálně zhodnotíte, dojdete k závěru, že to nic jiného, než podvod být nemůže. Jedná se o klasické lži, něco jako Miroslav Kadlec.

Proč je profit online podvod?

Hodně charakteristické pro tyto podvody je to, že vždy lákají na obrovské částky, které se dají pomocí obchodovacího systému, nebo nějaké strategie vydělat. To bych řekl, že je takový první ukazatel. Už jsme se o tom několikrát bavili. Pokud by někdo měl takovýto obchodování nástroj, pomocí kterého by vydělávat statisíce měsíčně, myslíte, že by vám ho dal pouze za vklad k brokerovi? Já se vsadím, že ne.

Dalším znakem podvodu může být to, že před tím, než si samotný systém můžete vyzkoušet, musíte provést vklad u brokera a až potom vám bude umožněn přístup. To je divné, přece by si to každý chtěl vyzkoušet, než za to dá peníze. Mimo jiné, vše je cíleno na brokera EZTrader, jako tomu je většinou u všech podvodů. I Binární opce podvod – optionavigator cílí na brokera EZTrader. Určitě bych nedoporučoval u tohoto brokera obchodovat. Pokud chcete obchodovat, tak se podívejte na náš seznam doporučených brokerů a tam si nějakého vyberte, tito brokeři jsou ověření a mají regulace.

Úsměvné je také to, že na webu najdete počítadlo volných míst do aplikace. Koukal jsem například dnes ráno bylo volných 40 míst a poté jsem se podíval na jiném počítači a číslo bylo jiné. Také pokaždé, když stránku aktualizujete, číslo se změní.

Navíc nevím o tom, že by dnes bylo osmého.

Profitonline podvod volná místa

Dále jsou znakem podvodu například obchodní podmínky, nebo falešné recenze lidí, které na webu najdete.

Příklad obchodních podmínek:

Profitonline.cz může čas od času kontaktovat klienty, ať už telefonicky nebo e-mailem, a to pro účely nabídky dalších informací o OPN LTD

Souhlasíte, že ani Profitonline.cz ani poskytovatelé služeb, třetí strany, nebudou zodpovědní, jakýmkoli způsobem, za ukončení, přerušení, prodlevu nebo nepřesnost jakýchkoli informací o trhu.

Vcelku zajímavé čtení, je tam toho spousta, takže až vám bude smutno a budete se chtít zasmát, doporučuji si tyto podmínky přečíst, je to hotová komedie. Napadlo mě vydat knihu – něco jako “nejvtipnější obchodní podmínky”. No nic, dost bylo obchodních podmínek, jdeme dál.

Celý podvod profitonline, je spojený s webem pracujonline, který ho podporuje.

Zde se můžete podívat jak tyto stránky vypadají.

Profitonline podvod úvodní stránka

Pracuj online podvod binární opce

Jak profit online funguje?

Bohužel musím říci, že absolutně netuším, jak funguje. Pokud se podíváte na video o kterém jsem mluvil a ve kterém “Matka samoživitelka (Lucie Květoňová)” obchoduje, tak budete jenom kroutit hlavou a říkat si, co to sakra je?

Kdo se o binární opce zajímá, hned pozná, že je celý systém zmanipulovaný. Časy expirací a splatností si dělají co chtějí a vtipné je, že ani nevíte, jaké mají opce zhodnocení, prostě to tam není.

Pravděpodobně se jen jedná o nějaký náhodný generátor, nebo něco takového, ale to není podstatné. Všechny informace, které na webu najdete jsou velice zavádějící.

Závěr

Podvodů, které jsou spojeny s binárními opcemi je v poslední době opravdu hodně. I z tohoto důvodu si myslím, že už na to lidé zkrátka moc nenaletí. A právě proto musí podvodníci vymýšlet stále lepší a propracovanější systémy, kterým lidé uvěří.

Musím ale říct, že tento podvod je opravdu skvělě udělaný. To dokazuje například tento obrázek, kde vidíte, že stránky tváří jako nějaký televizní kanál/zpravodajství.

Všimli jste si něčeho divného? Podívejte se pořádně na obrázek níže. Jedná se pouze o nějakou koupenou šablonu videa, kde se pouze přeloží to, co tam má běžet a je to. Jak je to poznat? Poznáte to podle toho, že nefunguje diakritika. Takže Ř a Á vypadají špatně. Myslím si, že v nejbližší době můžeme očekávat daleko více takovýchto podvodů. Bude to akorát přeloženo do jiného jazyka, jinak to bude na chlup stejné.

Profitonline podvod video

Například pro člověka, který potřeuje rychle získat peníze to může být velice lákavé. Komu by se taky nelíbilo vydělávat takové částky. Většinou jsou to právě titulky, které vás na takovýchto podvodech upoutají. Člověk vidí a řekne si: “Ty jo, 300 tisíc za měsíc, jsem boháč, jdu to zkusit!” Bohužel takto to funguje. Člověk neznalý se racionálně nezamyslí a neřekne si, “300 tisíc měsíčně, kdyby to někdo vydělával, tak to asi neřekne ostatním.”

Nebo řekněte sami, jaký na to máte názor? Napište do komentářů, jaký máte na tento podvod názor a jestli máte zkušenosti s nějakým jiným podvodem, tak budeme rádi za každé informace.

Na úplný závěr bych chtěl říci, že podvody jsou a vždy budou v každém byznysu, tak buďte opatrní. Jak s oblibou říkám, binární opce nejsou podvod. Podvody někdo vytváří, za to binární opce nemohou.

Ohodnoťte tento článek

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
Cena24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast Plc ---
N/A
Moneta ---
N/A
Alphabet (Google) ---
N/A
RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 95 %
U 62 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 94 %

Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. *

Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo