Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Geniální podvod ProfitOnline

Publikováno
Geniální podvod ProfitOnline

Tak a je to tu znovu. Další věc, kterou můžeme zařadit do kategorie binární opce podvody. O tomto podvodu jsem se dozvěděl přes YouTube, kde jsem náhodně na video o celém systému narazil. Podvod má stejné rysy jako ostatní, ale je více propracovaný. Pojďme se na to podívat.

Pokud se na podvodné video podíváte a racionálně zhodnotíte, dojdete k závěru, že to nic jiného, než podvod být nemůže. Jedná se o klasické lži, něco jako Miroslav Kadlec.

Proč je profit online podvod?

Hodně charakteristické pro tyto podvody je to, že vždy lákají na obrovské částky, které se dají pomocí obchodovacího systému, nebo nějaké strategie vydělat. To bych řekl, že je takový první ukazatel. Už jsme se o tom několikrát bavili. Pokud by někdo měl takovýto obchodování nástroj, pomocí kterého by vydělávat statisíce měsíčně, myslíte, že by vám ho dal pouze za vklad k brokerovi? Já se vsadím, že ne.

Dalším znakem podvodu může být to, že před tím, než si samotný systém můžete vyzkoušet, musíte provést vklad u brokera a až potom vám bude umožněn přístup. To je divné, přece by si to každý chtěl vyzkoušet, než za to dá peníze. Mimo jiné, vše je cíleno na brokera EZTrader, jako tomu je většinou u všech podvodů. I Binární opce podvod – optionavigator cílí na brokera EZTrader. Určitě bych nedoporučoval u tohoto brokera obchodovat. Pokud chcete obchodovat, tak se podívejte na náš seznam doporučených brokerů a tam si nějakého vyberte, tito brokeři jsou ověření a mají regulace.

Úsměvné je také to, že na webu najdete počítadlo volných míst do aplikace. Koukal jsem například dnes ráno bylo volných 40 míst a poté jsem se podíval na jiném počítači a číslo bylo jiné. Také pokaždé, když stránku aktualizujete, číslo se změní.

Navíc nevím o tom, že by dnes bylo osmého.

Profitonline podvod volná místa

Dále jsou znakem podvodu například obchodní podmínky, nebo falešné recenze lidí, které na webu najdete.

Příklad obchodních podmínek:

Profitonline.cz může čas od času kontaktovat klienty, ať už telefonicky nebo e-mailem, a to pro účely nabídky dalších informací o OPN LTD

Souhlasíte, že ani Profitonline.cz ani poskytovatelé služeb, třetí strany, nebudou zodpovědní, jakýmkoli způsobem, za ukončení, přerušení, prodlevu nebo nepřesnost jakýchkoli informací o trhu.

Vcelku zajímavé čtení, je tam toho spousta, takže až vám bude smutno a budete se chtít zasmát, doporučuji si tyto podmínky přečíst, je to hotová komedie. Napadlo mě vydat knihu – něco jako “nejvtipnější obchodní podmínky”. No nic, dost bylo obchodních podmínek, jdeme dál.

Celý podvod profitonline, je spojený s webem pracujonline, který ho podporuje.

Zde se můžete podívat jak tyto stránky vypadají.

Profitonline podvod úvodní stránka

Pracuj online podvod binární opce

Jak profit online funguje?

Bohužel musím říci, že absolutně netuším, jak funguje. Pokud se podíváte na video o kterém jsem mluvil a ve kterém “Matka samoživitelka (Lucie Květoňová)” obchoduje, tak budete jenom kroutit hlavou a říkat si, co to sakra je?

Kdo se o binární opce zajímá, hned pozná, že je celý systém zmanipulovaný. Časy expirací a splatností si dělají co chtějí a vtipné je, že ani nevíte, jaké mají opce zhodnocení, prostě to tam není.

Pravděpodobně se jen jedná o nějaký náhodný generátor, nebo něco takového, ale to není podstatné. Všechny informace, které na webu najdete jsou velice zavádějící.

Závěr

Podvodů, které jsou spojeny s binárními opcemi je v poslední době opravdu hodně. I z tohoto důvodu si myslím, že už na to lidé zkrátka moc nenaletí. A právě proto musí podvodníci vymýšlet stále lepší a propracovanější systémy, kterým lidé uvěří.

Musím ale říct, že tento podvod je opravdu skvělě udělaný. To dokazuje například tento obrázek, kde vidíte, že stránky tváří jako nějaký televizní kanál/zpravodajství.

Všimli jste si něčeho divného? Podívejte se pořádně na obrázek níže. Jedná se pouze o nějakou koupenou šablonu videa, kde se pouze přeloží to, co tam má běžet a je to. Jak je to poznat? Poznáte to podle toho, že nefunguje diakritika. Takže Ř a Á vypadají špatně. Myslím si, že v nejbližší době můžeme očekávat daleko více takovýchto podvodů. Bude to akorát přeloženo do jiného jazyka, jinak to bude na chlup stejné.

Profitonline podvod video

Například pro člověka, který potřeuje rychle získat peníze to může být velice lákavé. Komu by se taky nelíbilo vydělávat takové částky. Většinou jsou to právě titulky, které vás na takovýchto podvodech upoutají. Člověk vidí a řekne si: “Ty jo, 300 tisíc za měsíc, jsem boháč, jdu to zkusit!” Bohužel takto to funguje. Člověk neznalý se racionálně nezamyslí a neřekne si, “300 tisíc měsíčně, kdyby to někdo vydělával, tak to asi neřekne ostatním.”

Nebo řekněte sami, jaký na to máte názor? Napište do komentářů, jaký máte na tento podvod názor a jestli máte zkušenosti s nějakým jiným podvodem, tak budeme rádi za každé informace.

Na úplný závěr bych chtěl říci, že podvody jsou a vždy budou v každém byznysu, tak buďte opatrní. Jak s oblibou říkám, binární opce nejsou podvod. Podvody někdo vytváří, za to binární opce nemohou.

Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Pod tímto profilem většinou publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (8 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Zazuna

A komentáře šťastných “podnikatelů/ivnestorů” tam jsou již z 30. prosince 2015! Dost jsem se pobavila ale asi stejně někdo “zainvestuje”.

Štěpán Petřivý

:-) Bohužel…

bowdenek

všimněte si při zhlédnutí videa této “samoživitelky”, že když uvádí, že bude obchodovat za 100 euro po 25 eurech za jednotlivé transakce, tak by vlastně měla udělat 4 transakce, ale ona jich zadá 5, takže se jedná o 5×25 ´, což je 125 euro, takže již zde je to nesmysl, bohužel, nebo možná bohu dík , je tam těch chyb více, z čehož lze usoudit, že se jedná o podvod

elvis

Ta falešná zrůda mě byla divná hned po pár sekundách zhlédnutí. Takhle přece nevypadá matka samoživitelka. Děvka je to. Co jiného si mám o takové bezcharakterní čubce myslet, která se k tomuto podvodu propůjčí. Včetně moderátora a lidí kolem tohoto divadla. Ale snad je všechny potká stejný osud v podobě jednoho krásného pořekadla: “NA KAŽDOU SVINI SE VODA VAŘÍ”.

Štěpán Petřivý

Máte pravdu. Slečna ve videu je tak falešná, až se mi z toho dělá špatně. :-(

Jana Doležalová

Strašně moc děkuji za informace. Měla jsem v plánu se tam registrovat a vložit peníze, hrozně mě to lákalo. Říkala jsem si, jak je to jednoduché a že vydělám peníze. To jsem ale hloupá :( Ještě, že pořád existují lidé, co se snaží ostatním pomoci, děkuji.

Mickey23

Musíte na takové věci dávat pozor, je to průhledné až to bolí.

Gregor123

Vskutku zajímavý článek. Velice mě pobavila tato věta … Napadlo mě vydat knihu – něco jako „nejvtipnější obchodníky podmínky“…

Děkuji za informace a přeji hezký zbytek dne.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 78 % účtů retailových investorů peníze.
U 67,85 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎