Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Honza a poslední změna proběhla před 3 roky, 9 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #870 Odpověď

  Honza

  Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás má nějaké zkušenosti s brokerem ZOOMTRADER ?? Všude čtu, jaký to jsou podvodníci tak se chci zeptat, jaký na to máte názor vy.

  Dík 😉

 • #880 Odpověď

  Ahoj,
  já osobně se ZOOMTRADEREM neobchoduji a nikdy jsem neobchodoval. Mají ale zajímavou platformu a minulý týden se ke mně dostala i zpráva, že jsou nyní regulováni nejznámějším (kyperským) regulačním úřadem.

  Ještě se na to mrknu blíže, až budu mít chvilku času a určitě dám vědět 🙂

  šp

 • #903 Odpověď

  Ahoj Honzo, vracím se k tobě zpět ještě s odpovědí na tvoji otázku. Napsal jsem o tom článeček, tak se určitě mrkni! 🙂 Vyjádření o ZOOMTRADERu

 • #906 Odpověď

  Honza

  Ahoj diky radsi pujdu na ten stockpair ten je dobry zejo?

 • #924 Odpověď

  Anonym

  Hele Honzo, já osobně taky obchoduji u StockPair, a jsem absolutně spokojený :)) Žádný problém jsem zatím neměl. ;)))

 • #927 Odpověď

  Honza

  Asi jo asi pujdu na ten stockpair diky chlapi

Odpovědět: Zoomtrader
Informace o Vás:
1 + = 4

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.