Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  ivánek tokáč a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíců.

• Autor

Jiří Procházka
    Klíčník

Zdravím, po delší době jsem opět obchodoval a při této příležitosti, jsem vyzkoušel brokera High/Low. Vcelku se dařilo, tak jsem byl spokojený 😉

Určitě doporučuji brokera vyzkoušet, už jen z toho důvodu, že vklad je $50 a cashback je také $50, takže o nic nemůžete přijít.

Z $50 jsem nakonec vyobchodoval $125 a brzo budeme pokračovat 😉

Broker HighLow

• #2783 Odpověď

Super!

• #2898 Odpověď

Ahoj Jirko, mohl bys prosím poslat nějakou další fotku s obchody u brokera highlow? 🙂

• #2952 Odpověď

Jiří Procházka
    Klíčník

Tak tady pro vás mám další várku obchodů. Zkusil jsem to trochu riskantně, ale vyšlo to. Mrkněte na to 😉

Obchody u brokera High/Low

• #2994 Odpověď

Jiří Procházka
    Klíčník

Žádnou zaručenou strategii nemám, používám selský rozum a také rád riskuji a zatím se to dost často vyplácí.

• #3457 Odpověď

ivánek tokáč

Také mám radši čistý graf a používat selský rozum. Nerozumím tomu, když někdo obchoduje a má tam 10 indikátorů, vypadá to jako v cirkuse pak.

Odpovědět: Zkušební obchody u brokera HighLow
Informace o Vás:

7 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.