Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíců.

• Autor

Lukáš Štěrba

Ahoj Štěpáne

díky za tento web a za to, že nám tu všem radíš. Diky tobe jsem na binární opce přišel a zatím po pár týdnech obchodování si nemůžu stěžovat. 🙂 Nechci tu psat zadna cisla nebo nahravat svoje obchody, prijde mi to trochu osobni, ale zatim se mi dari a to hlavne diky tobe.

To, co mi na tomto webu ale chybi je: nejake indikatory, ktere sam pouzivas, vice o money managementu. Jak rikas je to klic k zamcenemu zamku (i s princeznou 🙂 🙂 ) ale rád bych do něho trochu lépe nakoukl

Zatím díky a hodně štěstí i tobě, Lukáš Š

• #673 Odpověď

Ahoj Lukáši,
    jsem rád, že se ti daří, ovšem byl bych rád, kdybys alespoň jednou za čas mohl nějaké screeny sem na diskuzi vložit, co ty na to? 🙂

PS: Budu se snažit tvé prosbě vyhovět 🙂
    Štěpán

• #679 Odpověď

Pavel

Moc se mi Štěpáne líbí, jak tu všem zdarma radíš, to se jen tak nevidí.

Pokračuj v tom, jsi fakt borec!!!

• #688 Odpověď

Díky za pochvalu, Pavle, snažím se Vás všechny naučit to, co jsem se já naučil z anglických stránek a knih a tak “předat žezlo” … 🙂

• #704 Odpověď

Pavel

Skvělý 😉

• #1156 Odpověď

Martina

Je to doopravdy super! Nejvíce, se mě líbí, jak je všechno pohromadě. Když něco potřebuji, nebo hledám, vždy to najdu tady.

Děkuji Štěpáne a Jirko 😉

Odpovědět: Zacinam s obchodovanim
Informace o Vás:

+ 11 = 20

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.