Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 9 měsíců.

• Autor

Ahoj, dnes mám pro vás připravenou další strategii, která pracuje s Meta Traderem 4. Nápad na tuto strategii mi přišel na mail od jednoho ze čtenářů (díky, Matěji 🙂 Vylepšená kuličková strategie GOD Strategie (60 nebo 120 sekundové opce) ) je to vlastně kuličková strategie, která je ovšem trochu poupravená a má ještě větší úspěšnost. Budete k ní potřebovat indikátory a šablonu, které si můžete stáhnout v tomto článku.

Vylepšená kuličková strategie – GOD Strategie (60 nebo 120 sekundové opce)

• #883 Odpověď

Ucitel44

Ahoj mam dotaz ohledne teto strategie- kolik obchodu dostanes za hodinu a pouzivas ji jen s jednim grafem? Diky za odp.

• #892 Odpověď

Ahoj, to není vždy stejné. Ale v průměru si myslím že okolo těch 4 obchodů za hodinku by to mohlo být.

• #925 Odpověď

Anonym

Super, už se těším až jí vyzkouším, tu první verzi jsem zkoušel a celkem to šlo. ;)) Dík

Odpovědět: Vylepšená kuličková strategie – GOD Strategie
Informace o Vás:

63 + = 68

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.