Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3183 Odpověď

  Radek

  Ahoj, rád bych se zeptal, zda mohu na Option Time vložit peníze přes bankovní kartu a teprve až po vložení peněz do systému zadat oscanované osobní doklady jako jsou občanka a bank. karta a nebo zda mám nejdříve do systému vložit tyto oscanované dokumenty a pak tam teprve vložit peníze ?

  Výběr peněz se musí provádět stejným stylem jako bylo vložení peněz a nebo může být jiným stylem prováděn výběr ?

  Díky za info.

 • #3257 Odpověď

  Ahoj, promiň, že jsem ti neodpověděl na dotaz – nevšiml jsem si ho. Každopádně Optiontime už nefunguje. Máš nějaké jiné otázky Radku? 😉

Odpovědět: Vložení, výběr peněz a dokumenty
Informace o Vás:
67 + = 70

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.