Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Biker a poslední změna proběhla před 1 rok, 9 měsíců.

• Autor

LordVoldemord

čus, hele koukal jsem, že broker topoption, nabízí ke vkladu bonus 125 %
    Prý k jakémukoliv vkladu ? Je to pravda ? Dík 😉

• #1127 Odpověď

Ahoj, je to pravda. Po vložení stačí napsat na živou podporu v češtině a pokud vložíš i minimálních $100, obchodovat můžeš se $225!

• #1130 Odpověď

Pavel

Tak to je skvělý, o 125 dolarů větší šance! 😀

• #3831 Odpověď

Biker
    Účastník

Zdravím, mám dotaz ohledně brokera Topoption. Dne 6.8.2016 jsem podal žádost o výběr, po týdnu se konečně žádost posunula z “rozpracovaných” na “výběr”. Ale to je vše, žádný potvrzovací email, na účtu stále nic. Už třikrát jsem poslal email s dotazem – bez odpovědi, telefon (číslo ČR podle kontaktních informací) nikdo nebere. Vklady samozřejmě přijímají, během dvou vteřin je aktualizován i s potvrzovacím emailem.
    Poslední výběr v květnu proběhl standardně – od podání žádosti byly peníze do pěti dnů na mém účtu.
    Je něco nového u Topoption ohledně výběrů a komunikace, nebo to mám brát jako varování do budoucna?
    Máte někdo podobné zkušenosti?
    Dík

• #3869 Odpověď

Petr

Čau já nikdy neměl žádný problém jak říkáš, vždy výběry OK. Zkus napsat na live chat tam pořád někdo je…

• #3988 Odpověď

Biker
    Účastník

Zdravím všechny, používám Metatrader MT5 pro obchodování binárních opcí.
    TOPOPTION mi v pátek 7.10.2016 neuznal put opci s expirací v 23.00h EUR/USD na hladině 1.11977, přestože výsledek byl jasný In the money!
    Poslední páteční údaj EUR/USD je v 22.49h na hladině 1,11940  a dále pokračuje v neděli večer 23.00h na hladině EUR/USD 1.11788. Tedy hluboko pod mojí opcí a tedy jasný In the money!
    Po několika emailech se zákaznickou podporou nakonec uzavřeno:
    „Příslušné oddělení k došlo k závěru, že během zmíněné transakce nedošlo k žádné chybě, dále Meta-
    Trader 5 je platforma, která není spojena s našimi systémy, proto se mohou vyskytovat rozdíly v cenách
    mezi jednotlivými platformy.“
    Kde zjistím skutečný stav a tedy rozdíl mezi MT5 a „systémy“ , které používá TOPOPTION? Často používám obchodování ke konci dne a takhle jsem přišel o 350 EUR.
    Nebo je to nějaká zrada na přerušení obchodování pátek – neděle?
    Poradíte mi i jinou hodnověrnou platformu (než používaný MT5), kde porovnám vývoj a skutečný stav EUR/USD?
    Díky moc! Biker

Odpovědět: topoption
Informace o Vás:

2 + 3 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.