Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 7 měsíců.

• Autor

Jiří Solař
    Účastník

Ahoj! 🙂
    Potřeboval bych poradit. Zkousim teď obchodovat se 120 sec opcemi (vytvoril jsem si strategii, po tridennim zkousenim uspesnost 75-80%, coz je fajn), jeste to zprubuju a pak vam to tu zkusim hodit.

Na klas. opcich jsem na Stockpairu, ale neni tam volba 120 sec (pouze 90s) a ani by se mi nechtělo za dvacku to tam zatim hazet. Tak jsem si otevrel ten TopOption, jenze to je tak strasny, vyberu put, potvrdit, ted malo kdy to veme hned tak napoprve, vetsinou se me to milionkrat jeste zepta, jestli s tim souhlasim (i 4x), no a u sekundovych opci to je docela problem.

Cetl jsem, ze 24 winner ma neco spolecnyho s TopOption (asi webova platforma), a tak me zajima, jestli je to tak rychlejsi nebo je to taky takovy kentus??? Pac milionkrat to tam potvrzovat, to je na nervy.

Diky! 😀

• #1231 Odpověď

Ahoj, to je super!

24winner a TopOption jsou teď od doby, co TopOption updatoval na novou verzi téměř stejné. Mají velice podobnou (ne-li stejnou platformu) a myslím, že i provozovatele.

Já osobně mám ale to potvrzování cen rád. Nepřekvapí tě pak náhlý výkyv cen 🙂

Na TopOption jsem od té doby, co změnili platformu neobchodoval – přiznám se. 🙁 😀 Ale příští týden to plánuji. Dám ti vědět. Každopádně pro mě 24winner na 120 sekundové opce opravdu vede.

Pokud se ti ale nelíbí to potvrzování, zkus ETXbinary, ti také mají 120 sek. opce 🙂

ŠP

• #1233 Odpověď

Jiří Solař
    Účastník

Ahoj, diky za reakci. Jenže na mě to okno vyskočí třeba 4x! A furt musím dávat Accept jak blbeček 😀 A tys ETXbinary zkoušel? Jak je to s potvrzováním tam?:D

• #1234 Odpověď

Zkoušel. Naposled před pár měsíci. Mám takový pocit, že tam se potvrzuje, hne-li se cena o opravdu hodně. Ale nejsem si jistý… V pondělí na to můžu mrknout, možná tam ještě budu mít něco málo na účtě 🙂 😀

Odpovědět: TopOption vs 24winner
Informace o Vás:

38 + = 48

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.