Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíců.

• Autor

Naty

ahoj Štěpáne, kamarád který mi řekl o binárních opcích obchoduje s brokerem topoption ale mně se více líbí stockpair.. mohl bys mi pomoct se rozhodnout? díky Naty

• #2015 Odpověď

Ahoj Naty,

TopOption je lepší pro začínající obchodníky. Má nižší počáteční minimální vklad, minimální obchod a je dokonce i v češtině.

Stockpair je ale podle mě lepší co se týče odezvy, navíc nabízí vyšší škálu expiračních dob a občas i vyšší profit.

ŠP

Odpovědět: top nebo stockpair
Informace o Vás:

3 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.