Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 6 měsíců.

• Autor

Jiří Solař
    Účastník

Ahoj, tak jsem se přihlásil k 3 dennímu demu na Winning Binary Signals.
    O postupu, jak se to dělá, se už rozepisoval Štěpán v jiném vláknu.
    Zkušenosti s tím nemám, ale kdo s tím zkušenosti má, tak mu to třeba helpne a dá na to 🙂 Já to budu zatím testovat s demem 🙂

http://uloz.to/xaoB2aX2/signaly22-jpg

Jirka

• #1248 Odpověď

Super! Určitě nás informuj, jak to jde! 🙂

• #1384 Odpověď

Tak co, máš už nějaké výsledky? 🙂

• #1589 Odpověď

Jirka

Jak jsem rikal v jinem vlaknu, celkem to slo. Ale jit do toho nejdu. Ty cely den byt u pocitace fakt nemuzu, abych kontroloval, jestli to presahlo tu a tu hodnotu 😀

PS: Neexistuje nejaky broker, kde se da nastavit, ze pri urcite hodnote se spusti zadany obchod? 😀

PS2: Maji i autotrader, ale do toho nejdu. 🙂
    J.

• #1602 Odpověď

Ahoj, to bohužel u binárních opcí nejde (teda alespoň jsem se s tím nesetkal) ale kdyby to šlo, sám bych to využil! 🙂 🙁

Odpovědět: Signály 22.12.2014
Informace o Vás:

4 + 3 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.