Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíců.

• Autor

Neřeknu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli máte také potíže s brokerem High/Low. Pořád jim nějak blbe platforma, občas nejde ani uzavřít obchod a dost to padá. Zajímá mě, jestli se to stává jenom mě, nebo i někomu jinému, děkuji za odpověď.

• #3023 Odpověď

Lenka85

Zdravíčko, také už jsem něco slyšela, ale mě se to zatím ještě nestalo. U brokera highlow zase tolik neobchoduji. Mám dva účty a spíše obchoduji u brokera topoption.

Každopádně už jsem o tom slyšela od více lidí no, tak třeba na tom něco bude, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále. Na druhou stranu byla by to docela škoda, kdyby broker už nebyl spolehlivý, je totiž dost oblíbený a poskytuje dobré možnosti pro obchodování.

• #3025 Odpověď

Ahoj,

já momentálně u High Low také neobchoduji, ale pár takových stížností už mi přišlo. Podle mě mají nějaké problémy se servery, nebo něco takového, protože doposud to byl broker dobrý.

Uvidíme, jak se to bude vyvíjet a až budu vědět něco víc, mohu vás informovat.

• #3027 Odpověď

Hermelína granger

Včera jsem u brokera High/Low obchodoval a pohoda, všechno šlapalo jako hodinky. Taky si myslím, že měli nějaké problémy se servery, nebo něco takového. Hlavní je, že už to funguje a můžu spokojeně dál obchodovat. Tak zatím.

• #3036 Odpověď

Bavil jsem se o tom s Jirkou a říkal, že něco zjistí.

Já osobně zatím žádné problémy nepoznal..

Odpovědět: Potíže s brokerem High/Low
Informace o Vás:

+ 5 = 9

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.