Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 10 měsíců.

• Autor

Filip

Ahoj Štěpáne přišla mi mailem nabídka na optionavigator a vypadá to dobře. znáš to? co si o tom myslíš? Díky Filip Vítek

• #648 Odpověď

Ahoj, optionavigator (nebo option navigator) je aplikace, která by měla generovat spoustu signálů na základě určitých algoritmů, které nám jeho tvůrce nikdy nesdělí.
    Anižbychom to vyzkoušeli, asi tedy nezjistíme to, jestli je optionavigator funkční, nebo ne.

Naštěstí to za nás spousta lidí na internetu už vyzkoušela (a to bohužel s reálnými penězi) a o peníze přišli.

Bohužel musím říct, že optionavigator nefunguje a absolutně nedoporučuji ho používat!

• #649 Odpověď

Filip

Ahoj
    diky to sem nevedel ale mas pravdu taky jsem si o tom ted neco nasel

• #707 Odpověď

Narg

“..na základě určitých algoritmů, které nám jeho tvůrce nikdy nesdělí” To mě docela pobavilo. Já vám ten algoritmus klidně sdělím, je to algoritmus generátoru náhodných čísel.. :))

• #709 Odpověď

Narg

Dost pochybuji, že by ten algoritmus řešil technickou analýzu podkladového aktiva nebo něco podobného. Už jen proto, že to není nutné. Jde o to, vydělávat na nebohém investorovi a to funguje dobře. 🙂

Odpovědět: Optionavigator
Informace o Vás:

30 + = 39

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.