Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Míra a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2853 Odpověď

  OndraCH
  Účastník

  čau, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo obchodujete pomocí mobilních aplikací? Myslím, že broker stockpair a topoption tyto aplikace nabízejí.

  Přemýšlím, že to zkusím, ale chtěl bych nejdříve slyšel názor někoho, kdo to zkusil. Jestli třeba se to dá srovnávat s tou webovou platformou, nebo je to v něčem jiné. Nebo celkově, budu rád za každou informaci a názor ohledně toho.

  Díky moc.

 • #2854 Odpověď

  Petra

  Já pomoc mobilní aplikace občas obchoduji a jsem spokojená. Nějak hodně jsem to ale nezkoumala, prostě jsem obchodovala a přišlo mi to dobrý 😀

 • #2860 Odpověď

  Míra

  mně osobně se dost líbyla ta od topoption, je taková jednoduchá

Odpovědět: Obchodování pomocí mobilních aplikací
Informace o Vás:
7 + 3 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.