Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 1 rok, 7 měsíců.

• Autor

Obchodovací signály jsou společnosti, nebo aplikace, které se zabývají jak technickou, tak i fundamentální analýzu trhu a poté sdílí své poznatky se svými zákazníky. Zákazníci poté uskutečňují obchody na základě signálů, které jim chodí na mail/skype/speciální aplikace.
    Od zákazníků si většinou nechávají zaplatit – nikdo přeci nepracuje pro nic, ne? 🙂

Existují spousty signálů, nebo robotů. Ovšem jen některé jsou důvěryhodné. Našli jste společnost nabízející signály a nevíte, zda ji můžete věřit? Zeptejte s nás v diskuzi. Můžete nám také rovnou napsat, pokud jste objevili podvodnou společnost.

Pojďme si všichni vzájemně radit. Díky! Štěpán

• #3400 Odpověď

Junior dos santos

Zdravím Štěpáne, chtěl bych se dotázat na obchodovací signály, konkrétně Signals365, máš s těmito signály nějaké zkušenosti? Signálů jsou desítky, takže pochopím, když jsi je nezkoušel. Já jsem na nějakou čirou náhodou narazil a přemýšlel jsem, že je vyzkouším. Na svých webových stránkách píší, že mají úspěšnost až 70% + další celkem zajímavé věci.

Děkuji za tvůj názor Štěpáne. Pokud jsi nezkoušel tyto signály, doporuč mi klidně jiné.

• #3404 Odpověď

Ahoj, tyto signály jsem nezkoušel, ale můžu se na to podívat. Ale momentálně zkouším něco jiného. Napšíu o tom článek snad do 2 týdnů. 🙂

ŠP

• #4042 Odpověď

Šimon Horáček

čau štěpáne, zkoušel jsi službu signaltrader? Dneska jsem na to narazil, a tak se chci zeptat, jestli s tím nemáš nějakou zkušenost, nebo někdo z tvého okolí. Vím, že většina těchle věcí moc nefunguje, ale třeba therealsignals mi jedou docela dobře, tak právě přemýšlím, že bych vyzkoušel něco dalšího. Přece jenom pokud chceš obchodovat binární opce, tak nějakou pomoc potřebuješ. Díky za názory, měj se.

Odpovědět: Přečíst: O obchodovacích signálech
Informace o Vás:

+ 34 = 37

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.