Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 1 rok, 10 měsíců.

• Autor

Vladimir
    Účastník

Pžeji hezký den. Jak jsem se se dostal? Jsem momentálně bez práce a evidovaný na ÚP. Ze zdravotních důvodů nemohu plně vykonávat svoji původní profesi. Při brouzdá-ní po internetu, mě zaujal inzerát na práci z domu a podmínka byla maximální měsíční příjem do 30.000,- Kč. V inzerátu údajná osoba tvrdila jak pčišla na legální výdělek na internetu a do roka uhradil i svoji hypotéku a jaké má v současné době příjmy. Přitom údajně založil svoji akademii. Na inzerát jsem odpověděl a dostal jsem se na brokera “NOBLEOPTION” a dnes na “25000DENNE”. Z důvodů, že jsem již několikrát naletěl, tak bych rád, zda mi někdo poradí, jestli se jim dá důvěřovat a nebo si vybrat ze seznamu na těchto http://www., kteří jsou zde prověření. Mým prvním krokem bylo si zde vše prostudovat i jsem jeden den vyzkoušel aplikaci demoverze.
    Děkuji Vám předem za odpověď a současně o radu.
    S pozdravem
    Vladimír Doné

• #3921 Odpověď

Ahoj Vladimíre,

musím tě zklamat – jedná se o podvod. Bohužel ho nenajdeš v našem seznamu podvodů, protože takových je na internetu prostě spousta.

Doufal jsem že na takové hlouposti už nikdo nemůže naletět a nebude třeba zveřejňovat každý podvod, které vznikají snad denně.

Určitě se ptej, máš-li další otázky.

Odpovědět: nováček a rada
Informace o Vás:

74 + = 76

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.