Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mirek Dostál a poslední změna proběhla před 4 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • #291 Odpověď

  Mirek Dostál
  Účastník

  Ahoj!

  K binary options obchodování jsem se dostal teprve nedávno. Nejsem žádný profík, ani si na to tedy hrát nebudu. Jen jsem si řekl, že bych si rád povídal s dalšími lidmi zajímajícími se o stejnou věc a navzájem si radil. Doufám, že Vás namotivuji a budete s námi všemi také sdílet nějaké příběhy!

  Osobně obchoduji u brokera Stock Pair. Líbí se mi jejich platforma a stránka celkově. Strategií zatím moc neznám, ale postupně se učím a určitě Vám budu říkat, které mi vycházejí a které ne.

  Mějte se a hodně štěstí!!!

Odpovědět: Mirek Dostál
Informace o Vás:
1 + 6 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.