Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 1 rok, 7 měsíců.

• Autor

Prdiccc

Zdravím, chtěl bych se zeptat, co si myslíte o obchodování binárních opcí pomocí martingale strategie?

Osobně si myslím, že pokud se bude s touto strategií pracovat správně a opatrně, může být profitabilní. Ale také je obchodování pomocí této strategie značně riskantní, takže si myslím, že by se tato strategie měla používat jen v případě, když si můžete dovolit ztratit nějaké ty dolary.

• #3442 Odpověď

Ahoj, psal jsem o Martingale v jednom z našich seriálů (Money Management Tipy) Více o tom najdeš zde:https://finex.cz/money-management-martingale/

Abychom si to shrnuli, zde jsem připravil seznam všech pro a proti používání tohoto money management plánu.
    Výhody

Pokud použijeme Martingale spolu s nějakou již fungující strategií, můžeme lehce smazat z našeho účtu prohry a soustředit se pouze na výdělečné obchody.
    Velice snadné použití a držíte-li se pravidel, pravděpodobně i nejvýhodnější money management plán ve smyslu složitost-výkonnost.

Nevýhody

Pokud obchodník nemá dobrou strategii, je pravděpodobné, že by bylo lepší provádět obchody stále se stejnou částkou namísto zvyšování.

• #4051 Odpověď

albert leták

Neco uz jsem o maftingale strategii četl a taky jsem ji zkoušel, ne teda na binární opce ale na ruletu. Premyslim, ze bych to otestoval i n binární opce, treba u brokera iqoption. Zkoušel jsi to někdy stepané? Myslím, na reálnem uctu.

Odpovědět: Martingale strategie
Informace o Vás:

+ 69 = 75

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.