Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2640 Odpověď

  André

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, jaká je nejlepší strategie pro nováčky? Právě začínám a nevím, podle jaké strategie se řídit. Děkuji za odpověď.

 • #2651 Odpověď

  Ahoj.
  Do začátku je dobré použít signálovou, nebo kuličkovou strategii. Ovšem používej je jen na demu, aby ses tak nějak naučil, jak se ceny chovají.

  Poté doporučuji podobné strategie vynechat a naučit se price action obchodování. Mrkni na seriál technické strategie u nás na webu. 🙂

Odpovědět: Jaká je nejlepší strategie pro nováčky?
Informace o Vás:
5 + 2 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.