Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíců.

• Autor

Podle čeho soudíte, který broker je nejlepší a použijete ho?

Já osobně rád používám brokery, kteří mají rychlou odezvu a příjemné uživatelské rozhraní. Pokud trvá minutu, než se obchod po kliknutí u brokera zobrazí, vyvolává to ve mně pocit, že by mě mohli oškubat.

Nemám také osobně moc rád velice složité rozhraní, ale to je určitě věc názoru a každému vyhovuje něco jiného. Proto se Vás ptám, jak jste na tom vy?

• #325 Odpověď

ondra
    Účastník

Ahoj Štěpáne, s tím uživatelsky přívětivým a jednoduchým rozhraním to máme stejně, nesnáším přeplácané a graficky nehezké obchodní platformy. Brokera vybírám také podle hodnocení na internetu, vždy se raději přesvědčím že broker je bezproblémový. 🙂 🙂

Odpovědět: Podle čeho si vybíráte brokera?
Informace o Vás:

7 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.