Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Jarda a poslední změna proběhla před 11 hodiny, 21 minut.

 • Autor
  Příspěvky
 • #6045 Odpověď

  Zdenek

  Dobrý den,
  chtěl bych přejít v IQ Option na profi účet. Jsou tam otázky a neumím anglicky. V překladači to není ono (nechci udělat chybu). Chtěl bych poprosit, jestli by mě to mohl někdo přeložit. Popřípadě správné odpovědi :-)….

  Děkuji

 • #6047 Odpověď

  Ahoj Zdeňku, a splňuješ ostatní (tedy alespoň 2 ze 3) body, které požadují? Pokud ne, nemá smysl o nic žádat – jak už jsem se přesvědčil.

 • #6048 Odpověď

  Zdenek

  Ano, splňuji. Jink bych nepsal.

 • #6095 Odpověď

  Jarda

  Ahoj Štěpáne!

  Mám menší obavu z toho, že u IQ Option na výsledných tabulích (Leaders of the Week) je pod mým účtem uvedeno úplně jiné jméno, než pod kterým jsem se registroval a pod kterým jsem i přihlášen. V nastaveních je vše OK a při “rozkliknutí” osobního nastavení vidím údaje správné.
  Je to kvůli zachování ochrany osobních dat (GDPR), nebo je něco špatně?
  Máte s tím někdo podobnou zkušenost?
  Nikde jsem o něčem podobném nečetl ba ani neslyšel.

  Díky za odpovědi či vlastní zkušenost.

  Jarda

Odpovědět: IQ Option – otázky na profi účet
Informace o Vás:
6 + 4 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.