Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #253 Odpověď

  EZ TRADING BOT LOGO

  EZ Trading bot

  je další z poskytovatelů signálů a vyznačuje se tím, že kromě ukázání směru vývoje ceny Vám ukazuje i jak moc danému signálu věří – pravděpodobnou procentuelní úspěšnost.

  Jak funguje EZ Trading bot

  Signály odvíjí podle Bollingerovy analýzy, aktuálního dění na trhu a také podle toho, jak ostatní obchodníci používající tento systém obchodují = tzv. sentiment.

  Výsledky EZ Trading bot

  Stále se kasá, jak super jeho rady jsou a i po tom, co Vám vyprší “free verze”, Vám bude do emailové schránky neustále sypat “věruhodné emaily opravdových zákazníků”.

  Já osobně s ním měl na demo módu více neúspěchu, než úspechu. A představte si, jak by to vypadalo na reálném účtu.

  Výsledek: Podvod!

  Tento systém nedoporučujeme, ale neříkáme, že ho zkusit nesmíte. Zkuste ho na DEMO účtu a uvidíte, zda je to výhodné. Ale stejně se tu pak nastává otázka, proč by to někdo sdílel s lidmi?… Jen si dejte pozor na svůj čas a peníze.

 • #3168 Odpověď

  Toto téma bylo dnes lehce aktualizováno.

Odpovědět: Podvod: EZ Trading Bot
Informace o Vás:
3 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.