Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 měsíců, 4 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #5843 Odpověď

  Ondřej Bubeníček

  Ahoj Štěpáne, potřeboval bych poradit ohledně základní věci a tou je nastavení expiračního času u demo účtu iq option. Jsem řádně zaregistrován u tohoto brokera a základní strategie tech. analýzi díky tvým seriálům také ovládám. Akorát stále obchoduji opce s expirací 15 s a nevím si rady, jak jak obchodovat s jiným časem expirace. Když si u iq option vybírám jakou opci chci obchodovat a zkusím opce o délce expirace 1h stejně obchoduji s opcemi 15s. Rovněž tak, když v liště výběru expiračního času zvolím opce 15 minut, nezobrazí se mi žádné možnosti s tímto exp. časem. Čím to je? Je to tím, že obchoduji zatím a pouze v demo účtu?

  Předem Ti děkuji Ti za rady. S pozdravem Ondřej

 • #5844 Odpověď

  Ondřej Bubeníček

  omlouvám se, napsal jsem chybný údaj. Mohu obchodovat pouze s opcemi o délce expirace 30 s.

 • #5873 Odpověď

  Ahoj Ondřeji, myslím, že už jsem ti odpovídal na emailu na stejnou otázku. Napravo v platformě je panel, u kterého jsou časy exspirace. Ty je možné si rozkliknout a expiraci prodloužit. Mrkni na to.

Odpovědět: čas expirace u demo účtu IQ OPTION
Informace o Vás:




87 + = 89

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.