Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 3 týdnů.

• Autor

Petr Novotný

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s brokerem IQ option? Pořád na to vidím reklamu, tak by mě zajímal něčí názor. Díky.

• #3348 Odpověď

Ahoj Petře,

na tohoto brokera se připravuji dělat podrobnou recenzi, takže když chvíli vydržíš, tak se dočkáš. 🙂

Š.

• #3870 Odpověď

Petr

Po půl roce jsme se konečně dočkali co Štěpáne?? 😀 😀

neboj je to jen vtip

• #3397 Odpověď

Monika Raisová

Také jsem zvědavá, ještě jsem neměla možnost tohoto brokera vyzkoušet, i když ho vidím všude. Vždy když něco hledám o binárních opcích, je tam IQ option. Abych pravdu řekla, platforma kterou broker má, vypadá opravdu hezky, tak uvidíme no. Počkám si na vaši recenzi Štěpáne.

• #3445 Odpověď

Martin

Dobry den,

chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s vyberem penez u tohoto brokera?

Pokud budu chtit provest vyber skrz kartu je zde nejaky specialni poplatek nebo budu platit pouze za zahranicni prevod (tedy v ramci sve banky)?

Diky za zodpovezeni!!

• #3462 Odpověď

Ahoj Martine, nejsem si jistý.

Ale u ostatních brokerů je nejlepší vybírat si peníze na skrill. U bankovního převodu jsem vždy platil poplatky cca 200 Kč..

ŠP

• #3986 Odpověď

Biker
    Účastník

Zdravím všechny,
    U IQ option jsem jen dva měsíce a zatím se vlastně seznamuji a učím pohybovat v jejich platformě. Často mám ale potíže zahájit opci, kdy je velmi pravděpodobný ziskový výsledek – broker mě odmítá “z důvodu vysoké volatility” a doporučuje nové zadání obchodu (jiný čas a směr opce). Prostě vybíhá oznámení o nepřijetí opce.
    Zkouším to nepřetržitě dál třeba i padesátkrát a neustále “přebíjím” odmítání.
    Ovšem, pokud okamžitě zkusím uzavřít stejnou opačnou opci s malou pravděpodobností úspěchu, obchod je přijat ihned bez odmítací hlášky, najednou volatilita, časový úsek ani výše vkladu nevadí! Není to ojedinělé, ale stává se mi to téměř vždy v těchto případech.
    PODRAZ, ne?
    Stává se to i dalším? Díky za odpovědi.
    Ahoj Biker

• #5405 Odpověď

Pepa

Ahoj, obchoduje někdo z vás u IQ Option binární opce? Dnes se mi nedaří se k nim přihlásit, neví někdo co se děje? Dík za odpověď Pepa.

• #5407 Odpověď

Ahoj, dnes jsem se přihlašoval a vše funguje jak má – ujisti se, že používáš stejný email a stejné heslo, jako vždy.

• #5420 Odpověď

zasak

Ahoj Martine, u iq option jsem uz pul roku a nejlepší vybery u iq option jsou přes skrill.

• #5421 Odpověď

lada

Jo a jeste tu o cervene Karkulce.
    Mohl by neekdo zverejnit vybery od tohoto brokera?
    Co ja vím, tak jede v obrovskem podvodu, takze nevyplaci.
    Stiznosti jsou z celeho svte. Vy tu naozaj zavadite a okradate lidi, to snad ani neni mozny aby byl nekto takove hovado.

• #5823 Odpověď

Ahoj Lado,

díky za konstruktivní komentář. Budu rád, když ho rozšíříš o nějaké další info, protože se mi zdá, že neuvádíš žádné důkazy, fakta, ani zdroje – prostě jenom tak plácáš, jako v hospodě u piva.

šp

• #5845 Odpověď

alino

Tak a je po binarnich opcich. ESMA je definitivne zakazala
    minimalne na 3 mesice kdyz to vstoupi do platnosti (cca za 2 mesice).
    Tak isto na CFD snizily paku na 1:30.
    Takze muzete obchodovat jedine u neregulovanych brokeru mimo EU.
    Ruku na srdce, Cypersky regulator neni ani regulatorem, kde byl
    IQoption. Podvodnici s biarnimi opcemi konci.

• #5846 Odpověď

Zdeněk

Dobrý den, to už se nebudou dát obchodovat binární opce vůbec nikde?

Děkuji za odpoveď

• #5871 Odpověď

Ahoj,

myslím si, že to nebude tak horké. Momentálně binární opce (ještě asi do konce května, možná déle) obchodovat normálně můžete tak, jako vždy.

Ovšem společnosti podle našich informací pracují na tom, aby mohly pracovat i nadále. Tedy alespoň ty důvěryhodné společnosti.

Většina těch “pochybných” již dávno přestala fungovat – což je dobře, no ne?

Odpovědět: Broker IQ option
Informace o Vás:

+ 4 = 11

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.