Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 měsíců.

• Autor

Joe
    Účastník

Zdravím,
    pokoušel se někdo v poslední době stáhnout si strategii Bersi Scalp? Já se o to pokouším od neděle, avšak vždy mi vyskočí neplatná adresa. Zadával jsem maily seznamu, centrum, gmail, yahoo a hotmail. Díky za rady

• #4245 Odpověď

Joe
    Účastník

už je to v pořádku 🙂

• #4262 Odpověď

Ahoj, omlouvám se, byla to chyba v systému, už je vše vyřešené. 🙂

• #5906 Odpověď

Aneta

Ahoj, Štěpáne v první řadě bych chtěla pochválit tvou práci a to co pro lidi děláš 🙂 super. Větší scalp mě nadchnul, již v minulosti jsem se věnovala binárním opcim. Prosím o pomoc stáhla jsem si E-Book bersi scalp, zadala e-mail před několika dny a stále čekám na licenci abych si ji mohla stáhnout.Porad mi mail žádný nepřišel. MT4 mám instalovány, registrovaná jsem u IQ option. Kdy mohu mail očekávat? Děkuji

• #5920 Odpověď

Ahoj,

jsi na stránky bersi scalp a zadej email znovu, budeš tam mít přímo odkazy na stažení ihned! 🙂

Odpovědět: Bersi Scalp
Informace o Vás:

53 + = 59

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.