Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Finanční sázky u Bet365 (Ladder binární opce)

Dnes jsem si pro vás připravil trochu jiný článek. Nebudu přímo mluvit o žádné strategii, ani to nebude žádný návod. Dnes si jen trochu představíme Bet365 a jejich platformu pro obchodování binárních opcí, protože u nás na webu už jsme o nich psali před dobou, ale od té doby už jaksi upadli v zapomnění, což je podle mě škoda, protože nabízí nejen velice zajímavou a nevídanou platformu pro obchod binárních opcí.

Co je to BET365

Bet365 Bet365začali v roce 2000 jako sázková kancelář. Mohli jste si u nich tedy vsadit na výsledky sportovních utkání. Poté přidali i kasíno (ruleta, automaty,…) a nakonec i finanční sázky, kvůli kterým se o ně my obchodníci zajímáme. 🙂

Nyní má Bet365 přes 14 000 000 aktivních zákazníků po celém světě.

Co jsou to finanční sázky

Finanční sázky takové, jaké bet365 nabízí jsou velice podobné jednomu druhu binárních opcí – ladder binárním opcím.

Sázky, které bet365 nabízí mají bohužel jen malou možnost variací časů expirace.

  • Buď expirují každých 5 minut (12:00, 12:05, 12:10, apod.) a sázka na ně lze uzavřít až do posledních 30 sekund před koncem.
  • Nebo expirují každou hodinu (12:00, 13:00, 14:00, apod.) a sázka na ně lze uzavřít až do posledních 5 minut před koncem.
  • A nebo každý den (4. 1. 23:59, 5. 1. 23:59, apod.) a sázka lze uzavřít až do poslední hodiny před koncem.

Sázky pak probíhají podobně, jako u každého jiného brokera s jednou výjimkou. Díky tomu, že prakticky obchodujeme ladder opce a ne high and low opce, můžeme si sami určit strike price. A podle toho, jak vzdálená je strike price od momentální ceny, určuje se i procentuelní možný výdělek, který je mezi 1 % a 1100 %, takže asi správně chápete, že čím přesnější a riskantnější je náš předpoklad, můžeme vydělat až JEDENÁCTINÁSOBEK vsazených peněz.

Jak samotná platforma pro obchod vypadá

bet365

Náhled platformy pro obchod u BET365

Bohužel jsem vyfotil platformu trochu křivě, takže není vidět aktuální cena. Ta je ale vždy ukázána vlevo nahoře. Napravo pak vidíme tři sloupce.

  • V prvním – šedém – sloupci je v každém řádku cena, pro kterou sázku uzavíráme.
  • Ve druhém – žlutém – sloupci je číslo, kterým musíme vynásobit naši vsazenou částku. abychom věděli, kolik vyděláme, expiruje-li cena NAD strike price. Pokud tedy zvolíme ANO (call) na 1.33920 a vsadíme 100 Kč, vyhrajeme tedy 240 Kč (2,4 * 100)
  • Ve třetím – žlutém – sloupci je číslo, kterým musíme vynásobit naši vsazenou částku, abychom věděli, kolik vyděláme, expiruje-li cena POD strike price. Pokud tedy zvolíme NE (put) na 1.33920 a vsadíme 100 Kč, vyhrajeme 150 Kč (1.5 * 100)

Další výhody Bet365

Mezi další výhody můžeme stoprocentně zařadit i velice nízký vklad 150 Kč, což je asi $7 a to je ve světe binárních opcí nevídané. Minimální sázka na obchod je už 20 Kč, a to je dokonce pod $1. Toto můžeme považovat za obrovské plus pro nováčky, kteří si ještě obchodem nejsou jistí a bojí se riskovat veliké částky.

Bet365 je firma fungující už přes 15 let a proto je šance na nějaké manipulování s cenou, nebo zadržování vkladů mizivá narozdíl od některých brokerů binárních opcí (viz EZtrader).

Navíc je Bet365 plně v češtině a nabízí 100% bonus na první vklad už od 150 Kč. Již brzy se chystám napsat strategii pro obchodování na Bet365. Takže sledujte náš web!

Skvělý broker pro finanční obchodování Bet365

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “Finanční sázky u Bet365 (Ladder binární opce)”

  1. Dobrý den, přečetl jsem si Váš příspěvek. Sázím na Bet365 a vklad můžete i v 5 minutovkách dát do cca 10 vteřin před koncem. Vámi uváděných 30 sekund bych tedy přezkoumal 🙂 . Jinak děkuji.MJ

  2. Jelikož mám u Bet 365 již více neá rok účet protože občas vsadím sportovní sázky, ale už jsem tam dlouho nabyl, takže jsem zjistil až nyní z výše uvedeného článku, že je možno sázet i na finance. Píšeš, že lze sázat již od 20 Kč. Můj účet je veden v Kč, takže jsem si to šel zkusit konkrétně měnový pár EUR/USD na 5 min a pustilo mě to vklad 5Kč, Takže kdo chce vyzkoušet a nechce riskovat tak za minimální peníz to lze. Samozřejmě tomu odpovídá i výše výhry, v mém případě se jednalo cca 1,10 Kč

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.