Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zaslání dokumentů (Potrvzení identity)

Zaslání dokumentů (Potvrzení identity)

Všichni brokeři, kteří jsou regulovaní regulačním úřadem CySEC (všichni brokeři, které můžete najít v našem seznamu binární opce broker) požadují po obchodnících, aby před podáním žádosti o vybrání finančních prostředků zaslali dokumenty potvrzující jejich totožnost.

Mezi tyto dokumenty patří:

  • Fotka občanského průkazu
  • Fotka faktury za plyn, elektriku, telefon a nebo výpis z banky
  • Fotka kreditní karty (se zakrytými údaji)

Tato praktika je zcela běžná a není nutné se ničeho bát. Dělá se to proto, že každý obchodník musí být starší 18 let. Pro vklad je taky třeba použít kartu, která je na stejné jméno.

Fotka faktury, nebo výpis z banky je pak vyžadován z důvodu potvrzení adresy bydliště.

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka
Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.