Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Withdrawal

Withdrawal značí výběr ať už vydělaných, nebo zbylých peněz z obchodního účtu u brokera na náš osobní bankovní účet, nebo internetovou peněženku.

Někteří brokeři mají nastavený minimální výběr, což je podle nás hloupost. U jiných brokerů ale žádná taková pravidla nejsou. Výběry prostředků většinou trvají 2 – 5 úředních dní, protože banky brokerů jsou povětšinou v zahraničí. Peníze lze vybrat mnoha způsoby – převodem na účet, vrácení prostředků na kreditní kartu a nebo pomocí internetových peněženek.

Limity výběrů

Čas od času si člověk nemůž vybrat z obchodního účtu žádné peníze. To se povětšinou stane, když obchodník přijme nějaký bonus a nesplní podmínky potřebné k vybrání bonusu. Mezi tyto podmínky platí například „Provést obchody v celkové hodnotě několikanásobku bonusu.“

Ač jsou tyto podmínky pro někoho možná hloupost, stačí se zamyslet. Každý broker nabízí nějaký bonus, např vložte $ 200 a můžete obchodovat s $ 300.

Kdyby nám tyto peníze jednoduše dal, každý chytrý člověk by si peníze vybral a tak by broker brzy přišel tzv. na hůl. Proto je třeba udělat nějaké obchody přetím, než můžeme tyto peníze vybrat. To dává smysl, ne?

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka
Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.