Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Skrill (Moneybookers)

Jedná se o elektronickou peněženku. Abyste mohli vlastnit vlastní Skrill účet, musíte se registrovat na oficiálních stránkách Skrillu. Poté, co se úspěšně registrujete, vložíte si peníze na váš Skrill účet. Nyní si s penězi můžete dělat co chcete, můžete nakupovat, převádět peníze cokoliv. Skrill (Moneybookers), se dost využívá pro vložení finančních prostředků k brokerovi. Seznam brokerů, kteří podporují Skrill. 

Nedávno na našem webu vyšel článek o Skrillu, kde je všechno podrobně rozebrané.

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka
Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.