Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Pip

Pip je nejmenší možný pohyb, který může kurz udělat ať už nahoru, nebo dolů. Pokud je cena EUR/USD 1.33610 a změní se na 1.33611, zvýšila se o jeden pip. Ne všechny páry mají však 5 desetinných míst. Například USD/JPY je většinou citována na 2 desetinná místa a pohyb o 0.01 by tedy znamenal změnu o jeden pip.

V případě obchodu s binárními opcemi Vám stačí, když v době expirace je cena o pouhý jeden pip vyšší, nebo nižší tak, jak jste předpokládali a obchod je považován za výherní, neboli in-money.

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka
Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.