Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Obchody CALL a PUT

Co je to Call

Call je typ obchodu binárních opcí. Pokud zvolíte CALL, předpokládáte, že kurz opce bude v době expirace vyšší, než je teď. Pokud se tak stane, skončí váš obchod in-money. A vás čeká finanční odměna v podobě až 190 % vložené částky.

Co je to Put

Put je typ obchodu binárních opcí. Pokud zvolíte PUT, předpokládáte, že kurz bude v době expirace epce nižší, než je teď. Pokud se tak stane, skončí Váš obchod in-money.

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka
Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.