Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Expirace, čas expirace, cena expirace

Čas expirace je doba za kterou, nebo čas ve kterém, opce expiruje, neboli vyhodnotí se, zda byl obchod úspěšný a skončí tedy in-money, či nikoliv. Čas expirace se pohybuje od 30 sekund až pod několik let. Často také platí, že čím delší čas expirace, tím snazší je předpovědět vývoj trhu. Toto pravidlo ale platí pouze pro časy expirace pod jeden týden. Cena expirace je tedy cena, kterou dané aktivum mělo přesně v dobu expirace.

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka
Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.