Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Deposit

Deposit znamená vložení peněz na obchodní účet u brokera. Vklady se většinou provádí pomocí kreditních či platebních karet nebo internetových peněženek z prostého důvodu – rychlosti. Deposity pomocí karty nebo např. internetové peněženky Skrill trvají pouze pár sekund. Vkládat peníze na obchodní účet také většinou můžete i pomocí bankovního převodu, ale to trvá 3 – 5 dní.

Vklad v cizí měně

Pokud chcete začít obchodovat hned, doporučuji vkládat peníze pomocí platební karty. Téměř žádný broker binárních opcí neumožňuje obchodování přímo v Českých korunách. Ale ničeho se nebojte, pokud zvolíte vklad v USD či EUR, banka sama peníze převede pomocí aktuálního kurzu. Vyjde vás to tak levněji, než kdybyste si peníze směňovali sami.

Minimální vklad

Každý broker má jinak veliký minimální a maximální vklad. Pohybují se většinou mezi $100 a $250, ale můžeme najít i brokery bez minimálního vkladu. Seznam doporučených brokerů u nás na webu. Např. broker High-low má minimální vklad $10 (pokud používáme bankovní převod) a $50 při vkladu kartou.

Bonusy ke vkladům

Ke vkladům se také často pojí nějaký bonus, který můžete získat. Bonusy představují peníze zdarma, která nám broker nabídne, pokud budeme obchodovat právě u něho.

K bonusům se však pojí často nějaká pravidla (výjimkou je broker HighLow, u kterého žádná pravidla nejsou) a proto se občas ani nevyplatí. Více o tom můžete přečíst v článku plusy a mínusy bonusů.

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka
Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.