Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

ETX Capital – Potvrzení údajů

ETX Capital logoPřed týdnem mi byl uzavřen účet u ETX Binary (Broker od firmy ETX Capital). Nevěděl jsem, co se děje a proto jsem je kontaktoval. To, co mi řekli, mě trochu zarazilo, ale na druhou stranu i lehce potěšilo.

Support team mi sdělil, že po vytvoření účtu má každý, dle regulace FCA, povinnost nechat svůj účet potvrdit do 14 dnů, jinak mu bude uzavřen. Účet si potvrdíte tak, že pošlete na support fotku své občanky, kreditní karty (se zakrytým číslem) a výpisu z banky. To vše proto, aby měla společnost jistotu, že neobchodujete s ukradenými penězmi, je Vám alespoň 18 let a opravdu bydlíte tam, kde udáváte.

Poslal jsem jim tedy údaje a účet mi, i s penězmi, naštěstí znovu otevřeli. Je dobré mít takové zkušenosti. Ale ještě lepší je mít někoho, kdo nám je předá. Jako já vám! 🙂

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.