Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

1. sada Důležitých indikátorů – 4 Indikátory, které by měl každý mít

Rozhodl jsem se připravit další článek na pokračování. V tomto “seriálu” se budu snažit představit indikátory pro meta trader 4, které si myslím, že jsou velice důležité právě pro obchod binárních opcí. Je sice pravda, že samotný nahý graf nám řekne více, než indikátory, ale na druhou stranu jsou také potřeba a pomáhají nejen se vstupy do obchodů, ale i v přehledné orientaci v grafech (pokud jich nepoužíváme 100 najednou)

4 Indikátory pro obchod binárních opcí, které by měl  KAŽDÝ používat

[sociallocker]Dobře, možná jsem to přehnal. Není třeba, abyste si všechny tyto indikátory hned bezmyšlenkovitě stahovali a používali, ale já osobně bych bez nich už nedal ani ránu. Používám je na každém svém grafu nezávisle na tom, zda obchoduji podle odrazů od trendových linií, fibonacciho linií a nebo pouze jdu s trendem.

P4L CandleTime

P4L Candle Time indikátor

Náhled indikátoru

Tento jednoduchý, lehce pochopitelný a užitečný indikátor nám po přidání vykreslí vedle aktuální svíce šipečku a napíše čas, který zbývá do konce svíce, což se vždy vyplatí, obzvláště pokud obchodujete u TopOption a nebo optiontrade, protože tito brokeři nenabízí obchod na přesně zadaný čas, ale expirující v přesně zadaný čas. Místo 15 minutové expirace tedy můžete mít i expirace 20 minutovou, či 7 minutovou.

Stáhnout indikátor

TS_Market Price

Náhled indikátoru

Náhled indikátoru

Toto je další indikátor, který spíše než pomáhání s obchodem usnadňuje práci a orientaci v grafu. Jeho hlavní a jediný účel je – zobrazení aktuální ceny daného aktiva a to pěkně velikým a viditelným písmem, ne takovými mrňkami, které jsou napravo v mt4 od začátku. Opravdu v tom nehledejte nic jiného, než usnadnění a přehlednost.

Stáhnout indikátor

Support and Resistance (Barry)

Konečně se dostáváme k indikátorům, které nám pomůžou s technickou analýzou. Na zobrazení supportů a resistencí existuje spousta indikátorů a neříkám, že tenhle je zrovna ten nejlepší. Každý má samozřejmě jiné preference a proto doporučuji vyzkoušet indikátorů více a rozhodnout se. Já osobně používám tento.

Stáhnout indikátor

Bollinger Bands

Náhled Bollingerových pásem, supportů a resistencí

Náhled Bollingerových pásem, supportů a resistencí

Toto je jeden z nejzákladnějších indikátorů používaný k technické analýze už od 80. let. Zobrazuje nám volatilitu trhu a ceny aktiva se většinou pohybují v rámci mezí těchto pásem a odrážejí se z jedné strany na druhou.

Tento indikátor je v MT4 již od začátku nainstalovaný

[/sociallocker]

Jak indikátory nainstalovat?

 • Otevřete již nainstalovaný Meta Trader 4.
 • V horním levém rohu zvole “Otevřít složku dat”
 • Otevřete složku MQL4 a indicators
 • Stažený indikátor rozbalte a vložte do této složky
 • V horním menu vyberte Vložit -> Ukazatele -> Vlastní (Nebo Trend pro Bollingerova Pásma)

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “1. sada Důležitých indikátorů – 4 Indikátory, které by měl každý mít”

 1. Dobrý den
  Založil jsem si účet u topoption a již jsem prohrál 50 eur tak jsem došel
  na to že musím mít systém tedy nevsázet na náhodu ale naučit se to jenže těm grafům vůbec
  nerozumím je nějaká příručka kde to je pro úplné začátečníky? Tet si chci nachystat tedy stáhnout kuličkovou metodu jenže asi nebudu vědět jak se používá .Je pro mě někde nějaká pomoc.
  Děkuji Pavel

   1. Ahoj, díky moc. Ale můžu se zepta na ty časy 🙂 – je nějaká speciální doba, kdy tedy např.začínáš ty? protože abych si stanovil trend, musím se dívat na předcházející pohyby, ale toto se těžko stanovuje ráno nebo večer, to je už spíš o štěstí. Díky 🙂

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.