Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Doporučuji nového brokera TopBinary!

Platforma brokera topbinary

Náhled na platformu brokera topbinary – klasický SpotOption.

Mohli jste si už všimnout, že jsme na webu zveřejnili nové jméno brokerské firmy, kterou doporučujeme. A hned získala v našem žebříčku číslo jedna.

Proč TopBinary?

TopBinary je jedna z novějších firem na trhu binárních opcí a to hlavně v ČR. Fungují sice prý už od roku 2014, ale osobně jsem si jich všiml až ke konci roku 2016, kdy mi lidé začínali psát emaily a na tuto společnost se ptát. Stejně tak i veřejně dostupné statistiky ukazují, že donedávna na jejich web moc lidí ani nepřistupovalo.

Dobrá zpráva: jsou regulovaní jak u CySECu, tak u ČNB a dalších finančních institucí, což je skvělý signál. Kromě toho nabízejí obchodování v Českých korunách a jak platformu, tak zákaznickou podporu mají v češtině. Narozdíl od TopOption se jejich platforma nezasekává a proto je v žebříčku posouvám výše.

POZOR: AKTUALIZOVÁNO 2018: TopBinary dne 18. 12. 2017 pozastavili možnost registrace nových obchodníků. Důvodem je, že od 1. 1. 2018 všichni brokeři binárních opcí potřebují novou obnovenou verzi licence, kterou však topbinary zatím nemá. Než tuto licenci broker získá, nepřijímá žádné nové obchodníky. Stávající obchodníci obchodovat můžou i nadále.

Broker eXbino sice také nabízí obchodování v Kč a česky, ale je pravda, že narozdíl od TopBinary eXbino nemá licenci ČNB. A z tohoto důvodu přeskakují v našem žebříku TopBinary i eXbino, ačkoli jejich platforma je téměř totožná

Posledního brokera (IQ Option) pak TopBinary přeskakuje kvůli jazykové bariéře. Samozřejmě ne každý obchodník umí plynně anglicky a to je důvod, proč bych tímto chtěl jmenovat brokera TopBinary nejlepší volbou pro české obchodníky. Hodně štěstí všem!

topbinary novy broker

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

8 komentářů k “Doporučuji nového brokera TopBinary!”

 1. “účedník”Josef.

  Myslím, že je minimální vklad 5000 KCZ přemrštěný!! – zamysli se Nad sebou, Jak jsi začínal!?

  Děkuji.

  1. Ahoj Pepo,

   5000 czk je klasický min. vklad, jako má většina brokerů. Menší mají jen topoption (100 USD = 2500 Kč) a IQ Option s eXbino (oba 10 USD = 250 Kč) jinak všechny mají 200 či 250 USD ( 5000-6000 Kč ) 🙂

   ŠP

   1. Děkuji Štěpáne za vysvětlení,

    budu se Tímto problémem zabývat až později.

    Zatím vše studuji, nemám ještě žádný plán..

    Děkuji – “ú” J.

 2. Dobry den, chtela bych se zeptat zda tento broker take overuje identitu? A kdyz chceme obchodovat spolecne s manzelem na koho to mame napsat? Dekuji Praštilová

  1. Ahoj,

   ano, samozřejmě. To musejí dělat všichni brokeři. Napište tam toho, na koho je účet založený, může to být kdokoli. Klidně vy, klidně manžel. Obchodovat pak můžete oba 😉

   ŠP

 3. Zdravím Štěpáne,
  dál jsem o5 na tebe a nezklamalo 🙂
  Server, obchodování, menu, peněženka trusted i zákaznická podpora na 1*.
  Díky za tip:)

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.