Jak to bude s obchodování zlata v roce 2015?

Od konce roku 2012 se zlatu moc nedaří a kleslo o více než 500 dolarů za trojskou unci.  Avšak nyní zlato zažívá jeden z nejslibnějších startů do nového roku, a to dokonce od roku 2008. Analytici říkají, že by zlato mělo stále těžit z toho, že centrální banky neustále oslabují svoje měny.  Cena zlata vyletěla přes 2%, což je 4 měsíční maximum. To bylo způsobené tím, že Švýcarská národní banka všechny překvapila s rozhodnutím, a zbavila se uměle drženého kurzu eura a franku. Jenom během ledna vyletěla cena zlata z původních 1 181 dolarů za trojskou unci na 1 282 dolarů.

Gold-MarketPodle naší redakce Finex.cz bude zlato v příštích dvou až třech týdnech stoupat kvůli odrazu na ceně 1 218 a to otevírá příležitost pro dlouhodobé binární opce CALL. Stejně tak by podle nás mělo zlato do konce roku 2015 dosáhnout až na cenu 1 400 dolarů za trojskou unci.

Přejeme vám hodně štěstí v obchodování.

AKTUALIZOVÁNO 2016: Bohužel naše analýza se tak úplně nepovedla. 🙂 Ale i to k obchodování patří. Přeji hodně štěstí a pevné nervy s analýzou grafů!

1 komentář

  1. No upřímě, tento odhad trochu nevyšel, ale rád ho obchoduji taky s ropou a forexem mě to dobře živí. Pokud tedy nedáte na rady odborníků z diskuzí.

    Rado 68

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.