Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Seznam brokerů vhodných pro nové obchodníky

V tomto seznamu můžete najít brokery, o kterých si myslíme, že jsou vhodní pro nové uživatele. Jejich platformy nabízí sice méně možností k obchodu, ale jsou o mnoho jednodušší. Snažili jsme se i vybrat ty brokery, jejichž minimální vklad a velikost obchodu jsou nízké.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Minimální obchod Profit Demo V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Proč jsme vybrali právě tyto brokery?

Brokeři binárních opcí pro nováčky jsme hodnotili na základě následujících kritérií:

  • Přehledná platforma
  • Minimální velikost vkladu a částky obchodu
  • Český jazyk
  • Uživatelská podpora
  • Bonus
  • Nabídka učebních materiálů

Stručné hodnocení brokerů

Broker Optiontrade

optiontrade logoOptiontrade je jeden z novějších brokerů, který se na trhu objevil až roku 2013. Avšak za tak krátkou dobu zvládl pokořit mnohá a pomalu se k němu přesouvá i pár obchodníků právě od brokera topoption, i když jejich minimální vklad je vyšší – $ 200. Mezi hlavní výhody tohoto brokera patří nejen regulace nejvýznamnějšími úřady včetně CySECu, ale i podpora mnoha zemí a český jazyk.

Optiontrade totiž momentálně nabízí 14 jazyků a věříme, že se v budoucnu budou přidávat další. Díky minimálnímu vkladu nastavenému na $ 200 se o brokera začíná zajímat více a více začínajících obchodníků. Jejich platforma je hezčí a rychlejší než u brokera topoption.

Topoption Recenze

logo topoption s českou vlajkouBroker TopOption je s minimálním vkladem $ 100 v posledních letech velice populárním brokerem binárních opcí nejen na evropském trhu, ale dokonce i v České republice. Podle statistik bylo 11 % obchodníků obchodujících binání opce s brokerem TopOption z České republiky a byla to tak nejzastoupenější země z celého světa.

TopOption je plně v češtině a byl to také první broker na binární opce nabízející tento jazyk. Ačkoli je jeho platforma lehce pomalejší než u jiných brokerů, pro nováčky je plně dostačující. Jejich uživatelská podpora v českém jazyce a nabízené učební materiály jsou ve špičkové kvalitě.

IQOption Recenze

iqoption iconIQOption (nebo také iq option) je jedním z novějších brokerů na binární opce, který může být zajímavý zejména pro zkušenější obchodníky, kteří si chtějí vyzkoušet svoji nově vybudovanou strategii. Ovšem nejen pro ně, ale i pro nové uživatele a to hlavně proto, že nabízí demo účet zdarma a minimální vklad k němu je pouhých 10 USD.

Co je zajímavé je, že po registraci vám broker začne zasílat emaily. Za první měsíc jich obdržíte přibližně 10. Jsou to emaily, které by měly vyučovat obchodování s binárními opcemi. Zjistíte co je to hedging, rollover apod.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.