Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Broker IQ option v číslech

Broker IQ option je velice inovativní a v posledních měsících také velice oblíbený broker. Se zvyšujícím zájmem u vás obchodníků o tohoto brokera jsem se rozhodl vytvořit iqoption infografiku, která vám dá takový náhled na to, jak rychle broker iqoption roste. Čísla jsou opravdu zajímavá a občas bych řekl až zarážející. Každý, kdo obchoduje binární opce ví, že broker iqoption roste, ale když se na to podíváte takto v číslech, uvědomíte si, jak obrovský je to růst a jak obrovský broker ve skutečnosti je.

Pro nás obchodníky je to skvělá informace, že se nějaký broker takto posunuje v čase a pořád se snaží něco vylepšovat. To, že o brokera je pořád větší zájem ukazuje jeho pravé kvality. Pokud se rozhodnete u brokera iqoption založit obchodní účet, vaše peníze budou v těch pravých rukou. Platforma brokera iqoption je naprosto skvělá, takže v tomto směru, budete určitě také spokojení.

Líbila se vám tato infografika? Jaké čísla vás překvapila nejvíce? Dejte vám vědět do komentářů.

Otevřete si obchodní účet u IQ Option

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $ 10 Až 92 %* Ne Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Štítky:

Jiří Procházka

Více o autorovi Jiří Procházka

Vydělávání peněz na internetu mě lákalo již dlouho, ale až s binárními opcemi se mi to podařilo. Binární opce mě především zaujaly kvůli jednoduchosti a možnosti naučit se lehce obchodovat. Zkoušel jsem spoustu dalších způsobů, jak si vydělat peníze, ale vždy to byly tak malé částky, že se ani nedalo mluvit o vydělávání peněz. Více informací o mě se dozvíte zde: O nás

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “Broker IQ option v číslech”

  1. Asi nejvíc mně překvapila částka, která se proobchoduje za měsíc, to je hrozně obrovské číslo 😀 😀 a geografické pokrytí v čase je také velice zajímavé. V každém případě pěkná infografika, díky za ní.

    1. Jsou to obrovská čísla, to máš pravdu 😀 😀 počet účtů v systému taky není zrovna malé číslo. To jak kdyby u brokera měl každý z ČR účet 😀 Jinak díky za feedback.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.