Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Broker IQ option je velice inovativní a v posledních měsících také velice oblíbený broker. Se zvyšujícím zájmem u vás obchodníků o tohoto brokera jsem se rozhodl vytvořit iqoption infografiku, která vám dá takový náhled na to, jak rychle broker iqoption roste. Čísla jsou opravdu zajímavá a občas bych řekl až zarážející. Každý, kdo obchoduje binární opce ví, že broker iqoption roste, ale když se na to podíváte takto v číslech, uvědomíte si, jak obrovský je to růst a jak obrovský broker ve skutečnosti je.

Pro nás obchodníky je to skvělá informace, že se nějaký broker takto posunuje v čase a pořád se snaží něco vylepšovat. To, že o brokera je pořád větší zájem ukazuje jeho pravé kvality. Pokud se rozhodnete u brokera iqoption založit obchodní účet, vaše peníze budou v těch pravých rukou. Platforma brokera iqoption je naprosto skvělá, takže v tomto směru, budete určitě také spokojení.

Líbila se vám tato infografika? Jaké čísla vás překvapila nejvíce? Dejte vám vědět do komentářů.

4 KOMENTÁŘE

  1. Asi nejvíc mně překvapila částka, která se proobchoduje za měsíc, to je hrozně obrovské číslo 😀 😀 a geografické pokrytí v čase je také velice zajímavé. V každém případě pěkná infografika, díky za ní.

    • Jsou to obrovská čísla, to máš pravdu 😀 😀 počet účtů v systému taky není zrovna malé číslo. To jak kdyby u brokera měl každý z ČR účet 😀 Jinak díky za feedback.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.