Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Vyjádření ohledně brokera ZOOMTRADER

zoomtrader-binarni-opceBroker Zoomtrader nikdy nepatřil k brokerům mnou oblíbeným. Je to proto, že jsem na něj vždy slyšel jen špatné ohlasy. Dnes jsem si ho ale pěkně “proklepl” a řeknu vám, na co jsem přišel.

Zoomtrader nepřijímá obchodníky z České republiky, takže pro nás je to prakticky pasé. Pro ty z Vás, kdo by chtěl vědět více jsem ale šel o trochu dál.

Na začátku tohoto roku (2014) dostal Zoomtrader pokutu od hlavního regulačního úřadu CySEC ve výši $15.000 (310 000 Kč) za to, že poskytovali obchod binárních opcí bez jakékoli licence. Dnes už Zoomtrader patří mezi brokery regulované úřadem CySEC, avšak přesné datum získání licence se mi zjistit nepodařilo.

Každopádně já sám, ani kdybych nebydlel v České republice, bych u tohoto brokera neobchodoval a to právě kvůli jeho minulosti. Nikdy nevíme, kdy se zase minulost bude opakovat. 🙂 Máme přeci spoustu dalších (prověřených) brokerů!

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $ 10 Až 92 %* Ne Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Pokud vás zajímá binární obchodování a chtěli byste vědět více o brokerovi zoomtrader, určitě si přečtě následující články.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.