Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Výsledky mých obchodů za posledních pár dní

Toto ani nejsou všechny obchody za poslední 2 dny, které jsem provedl. Celkově mám (za poslední 2 dny) okolo $200 (4 400 Kč) čistý profit. A to jsem používal jen a pouze strategie, které jsem vám už popsal a to odraz od trendových linií, odraz od fibonacciho linií a GOD strategii.

Když to dokážu já, pouze podle těchto strategií, které se sami a rychle můžete naučit, proč by to nedokázal někdo jiný? Proč byste to nedokázali vy? Bílé řádky jsou obchody, které pro mě skončily in-money. Černé pak hrstka těch, co se bohužel nepodařily. Investovaná částka je pod kolonkou investment a výdělek pak pod payout.

Výsledky přímo od brokera 24winner

Výsledky přímo od brokera 24winner, pro zvětšení klikněte na obrázek.

Obchodujte i vy binární opce ziskově s topoption

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Ve chvíli, kdy jsem článek psal, jsem zrovna obchodoval u brokera 24winner. Ten již nyní bohužel neexistuje a proto jsem vybral brokera topoption – má stejnou platformu, je také v češtině a existuje již několik let s dobrou pověstí! Více zde: Recenze topoption

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.