Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Binární opce zkušenosti čtenáře finex.cz

Dnes mi znovu přišel email, který mě potěšil. A tak bych ho s vámi chtěl (samozřejmě po svolení autora) sdílet. Je to příběh jednoho z našich čtenářů, který si na vlastní kůži vyzkoušel, co s člověkem může udělat stres a pocit, když obchody nevychází, nebo naopak vychází až moc dobře.

Předmět: Velka pochvala

Dobrý deň.
Dnes som natrafil na Vašu web stránku ohľadom binárnych opcií a dočítal som sa veľmi užitočné informácie. Chcem Vám poďakovať a popriať len tak ďalej. Ja osobne som sledoval binary options nejaký ten mesiac, ale bol som dosť skeptický. Čítal som veľa článkov, videl videá ako euromillionaresystem a podobne. Skúšal som demo účty na binárne opcie a celkom úspešne.

Tak som sa tento týždeň rozhodol to vyskúšať naostro. Úspech? Počiatočný 🙂 Našiel som si austrálskeho brookera high low, kde je minimálny vklad 10$, ale aj minimálny obchod 10$. Tak som zainvestoval 100$, rýchlo z toho bolo 230$ a nakoniec nič… Stratil som odvahu.. Ale na druhý deň s čistou hlavou a musím povedať, že bez nejakej stratégie som to skusil zase za 50$ a boli preč rýchlejšie, akoby som chcel. Hľadal som iného brookera a narazil som na IQ options.

Minimálny vklad 10$ a minimálny obchod 1$. Tak poďme na to. Zo 100$ za dve a pol hodiny 400$.. Behom ďalších 15 minút nič 🙂 Druhý deň som z 20$ behom troch hodín spravil 302$ a behom ďalšej pol hodiny  som nemal zase nič 🙂 + ďalších 60$ preinvestovaných.. A tu prichádzam k záveru, že celé je to o psychike a hlavne disciplíne 🙂 Ak som sa držal svojich pocitov a intuicií všetko bolo ok. Ale nevyšli 2-3 obchody a stratégia išla bokom. Asi najväčšia chyba. Potom už lietali aj nezmyselné obchody za 100$ a aj keď sem tam vyšli, tak už to išlo dole vodou. A veľký vplyv má na mňa doba obchodovania. Ozaj sústrediť sa dá okolo 2-3 hodín a nie viac. Čo si o tom myslíte? Asi je to iné s indikátormi, čo plánujem vyskúšať tento týždeň.. Ďakujem za prečítanie.

Veľa úspechov prajem.

Nejlepší věc ale je, že si to náš čtenář uvědomil a ví, kde je problém. Teď už to jen vypilovat a máme na světě dalšího úspěšného obchodníka! Díky moc za zprávu.

PS: Budu se snažit napsat nějaké články o psychice obchodníka a poradit vám, kdy přestat obchodovat, nebo kdy naopak nepřestávat a podobné. 🙂

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.