Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Vyzkoušejte si obchodování binárních opcí

Obchodování binárních opcí je jedna z možností výdělku na internetu – to již jistě víte. Často se na internetu setkávám s názorem, že je to výdělek vhodný pro nováčky v oblasti investování. A právě nováčci častokrát vůbec neví, o co při obchodování binárních opcí jde, jak celý systém funguje atd.

Proto máme u nás na webu stránku Tipy pro začátečníky, kde se takový člověk (začátečník) může dozvědět to úplně nejzákladnější. Mimo jiné se dozvíte, co to jsou binární opce:

Obchodník (vy) zvolí, zda se bude cena zlata, stříbra, nebo akcií pohybovat nahoru, či dolů. Pokud je odhad správný, získá odměnu v podobě až 190 % ze vsazené částky. Tento pohyb se dá poměrně přesně předpovídat a proto je možné obchodem binárních opcí vydělávat peníze.

Když už víte, co to binární opce jsou, je dobré si vše zažít a vyzkoušet na vlastní kůži. Nemusíte při tom však investovat ani korunu, vše lze vyzkoušet úplně zdarma během sekund. K takovému zkoušení se používá tzv. demo účet na binární opce. Na demo účtu můžete vždy obchodovat přesně tak, jako na normální investiční platformě (např. u brokera topoption.)

Vyzkoušejte si obchodování hned teď

Níže najdete testovací platformu. Takhle nějak vypadá zadávání obchodů u brokera. (Tato platforma je smyšlená a vhodná pouze pro názornou ukázku, jak obchodování klasických binárních opcí funguje – nejedná se o demo účet)

  1. Nejdříve je třeba zvolit, jakým směrem se cena pohne.
  2. Poté zvolíme částku, kterou do obchodu investujeme.
  3. Čekáme, jak náš obchod skončí.

Touch a no touch opce

Binární opce lze obchodovat i trochu jinak, než jak jsme výše vysvětlili a jak jste si mohli na “trenažéru” vyzkoušet.

One touch (nebo někdy nazýváno prostě Touch) opce se od klasických binárních opcí high-low lehce liší, ale určitě to každý pochopíte. Tentokrát nám nejde o to, aby cena končila nad nějakou, nebo pod nějakou úrovní. Úplně nám stačí, když se cena dostane alespoň na určitou úroveň v časovém rámci, který zvolíme. Zbytek nás vůbec nezajímá.

Stačí nám, aby se cena byť jen přiblížila a alespoň na moment byla stejná, jako je naše cílová cena a náš obchod vyšel a my jsme tedy v zisku. Nevadí nám tedy, kdyby opce expirovala s cenou někde daleko. Pokud se ale cena na tuto úroveň před časem expirace nedostane, naše opce skončí ve ztrátě.

Vyzkoušejte si obchodování no touch opcí

 

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.